Home Lifestyle Publikohet traileri i parë i Gladiator 2
Publikohet traileri i parë i Gladiator 2
0

Publikohet traileri i parë i Gladiator 2

0
0

Traileri i “Gladiator II”: Paul Mescal del në shesh në vazhdimin e Ridley Scott

Pedro Pascal dhe Denzel Washington luajnë në epic

Gladiator 2”, vazhdimi i filmit të Ridley Scott njëzet vjet më vonë vjen në kinematë e mbarë botës me një histori tjetër të betejave të përgjakshme për pushtet hakmarrjes së vendosur në Romën e lashtë.

Tani është prezantuar traileri i parë, i cili lë të kuptohet se për çfarë bën fjalë filmi.

Përveç Mezcal, luan edhe Pedro Pascal, si dhe Denzel Washington, Connie Nielsen, Joseph Quinn e të tjerë.

Aktori i ri më herët ka deklaruar se është “në stres” për rolin e tij në këtë produksion, pasi është “filmi më i madh në të cilin ka luajtur”.

Filmi pritet të publikohet në nëntor 2024!

Linku: https://screenrant.com/gladiator-2-movie-trailer-looks-better-good/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/C84Yedku-ab/?img_index=1

tags: