Home ShowBiz

ShowBiz

Nga Cuba, motra e Encës nuk ka se çfarë të kërkojë më shumë

0
Uindi Haxhia ka festuar ditën e Shën Valentinit në një vënd të veçantë si Cuba. Motra e Encës qënka shumë me fat sepse përveçse i kanë bërë surprizë duke i dhuruar një udhëtim në Cuba ka marrë një super buqetë me trëndafila të kuq dhe mbrënda trëndafilave edhe lekë. E çfarë mund të kërkojë më […]

Me kë e festoi Klaudia Shën Valentinin?!

0
Klaudia Pepa dje në ditën e të dashuruarve ka publikuar një foto shumë domethënëse në profilin e saj. Një vaskë e mbushur me tullumbacë në formë zemre të kuq, një gotë shampanjë në duar, një ambjent shumë romantik dhe mbi të gjitha një femër kaq seksi që i ka drejtuar sytë diku. Kjo ishte dita […]

Kallashi kapet mat me këtë rreper Shqiptar

0
Kallashi është parë me disa postime të dyshimta të publikuara në profilin e saj në Instagram. Dimë që Ferro është lidhur me Arbanitën dhe Kallashi ka hyrë në mes të çiftit. Nuk ka pasur asnjë qëllim të keq por mësohet që Kallashi do marrë pjesë në xhirimet e klipit të Ferros. Menduat që kishte diçka […]

Rezarta merr dhuratën më luksoze që askush se ka marrë deri më sot

0
Rezarta Shkurta ka përfunduar pushimet e saj nëpër botë momentalisht dhe është rikthyer në shtëpi pranë dashurisë së jetës së saj Herës. Dje në ditën e të dashuruave Rezarta ka marrë një dhuratën më të bukur që mund të marri një mami, Hera bukuroshe ka pikturuar duke i dhuruar Rezartës në ditën e dashurisë. Nuk […]

Në ditën e Shën Valentinit Ronela bën gjestin e papritur

0
Disa prej personazheve publik dje kanë dhënë mesazhe që ky Shën Valentin i ka gjetur vetëm. Në këtë listë futet edhe bukuroshja Ronela Hajati. Kur të gjithë çiftet po festonin mbrëmë, po bënin gëzuar, po shkëmbenin mesazhe dashurie, po shkëmbenin dhurata por jo Ronela. Ajo ja ka plasur të qarit në një video të publikuar […]

Fibi në një festë super luksoze me dashurinë e jetës

0
Kemi vënë re së fundmi që Fibi na ka prezantuar me një djalë shumë simpatik që i ka rrëmbyer zemrën bukuroshes Fibi. Nga fotot që ajo ka publikuar në Instagram shikojmë që ata shkojnë shumë si çift. Dje ka qënë dita e të dashuruave dhe Fibi përmes disa videove në instastory na ka zbuluar rreth […]

Kush ia dhuroi trëndafilat Albës dhe pse ajo i fshiu fotot?!

0
Alba Hoxha dje ka konfirmuar që është në një lidhje, në ditën e të dashuraarve nuk mundet kurrësesi që të të vijnë trëndafila nga admirues anonim. Alba dje në instastory të profilit ka nxjerrë një foto të një kutie ku brënda shkruhej me trëndafila të kuq “I love You” dhe një buqetë gjidande sërish me […]

Sa ka kushtuar dhurata e Loredanës?!

0
Sot të dashuruarit po shkëmbejnë dhurata, mesazhe të ngrohta dashurie. Mes çifteve të shumtë janë edhe Loredana me Mozzik. Sot në ditën e shënuar të dashurisë Mozzik i ka bërë një dhuratë shumë të shtrenjtë dashurisë së tij të jetës. Bëhet fjalë për një cantë të firmës MCM që është goxha e shtrenjtë. Nuk mbetet […]