Home ShowBiz

ShowBiz

Erdhi dita – Luana më e lumtur se kurrë

0
Ka qenë vërtetë e lodhshme kjo periudhë për Luanën. Puna në televizion e më pas koncertet intensive, e kishin bërë të hiqte dorë nga pushimet. Po vera e nxehtë nuk mund të kalojë pa bërë disa pushime të gjata e të mira. Të shkosh larg për një kohë të gjatë dhe të shfrytëzosh fundjavat për […]

Transformohet Arinda Gjoni në klipin e ri

0
Arinda Gjoni e ka gati këngën e re dhe do ta publikojë pas pak orësh. Pamja e saj në klipin e ri nuk do të jetë si herët e tjera. Pas eksperiencës në “Your Face Sounds Familiar”, ajo e kishte më të thjeshtë të transformohej. Pa grip dhe me flokët e çrregullta, një Arinda tjetër, […]

Kjo është dhurata e shtrenjtë që i bëri burri këngëtares shqiptare

0
Kushedi sa kanë kushtuar, po për atë asnjëherë nuk është shumë. Më shumë se burrë dhe grua, ata janë së pari shokë të ngushtë. Gjithmonë dhe kudo bashkë. Enea ia bëri bashkëshortes dhuratën pa ndonjë festë të caktuar. Një palë syza dielli Salvatore Ferragamo ishin ato që zgjodhi për Sabinën. Një falenderim nga afër nuk […]

Aktori i ‘Portokallisë’ i drejtohet Zotit

0
Det, diell, relaks, familje, çfarë mund të duash tjetër? Aktori i “Portokallisë”, Marin Orhanasi i është drejtuar Zotit me një kërkesë. “M`lë o Zot kështu”, ka shkruar ai. Në foto ndodhet me bashkëshorten, Dorinën. Familja i ka nisur pushimet dhe po shikojnë gati çdo ditë “Portokalli”. Djali i çiftit, Maidi ka trashëguar sensin e humorit […]

Noizy dhe Varrosi shkatërrojnë Durrësin

0
Mos u shqetësoni! Rëra, deti, rrugët gjithçka është në rregull, vetëm se nata ka qenë e zjarrtë. Noizy dhe Varrosi kanë dhënë një koncert në qytetin bregdetar, i cili ka rezultuar më shumë se i suksesshëm. Disa pamje nga mbrëmja i ka ndarë Noizy në rrjete sociale dhe ka shkruar se e shkatërruan Durrësin. Vera […]

Rozana Radi e pranon: ‘Ai është i imi’

0
Rozana Radi më në fund e ka pranuar, të paktën përmes bluzës së saj. “Ai është i mi”, shkruhej në të dhe vështirë që Rozi ta ketë veshur e të mos e ketë lexuar. Ajo është ende beqare dhe shpesh është diskutuar për një lidhje. Një vajzë e bukur, e talentuar si ajo, duhet ta […]

Puthje në buzë nga familja e Albanit dhe Miriamit

0
Miriami dhe Ameli kanë realizuar foton e tyre më të bukur. “Mirëmëngjes nga parajsa”, ka shkruar Miriami me shumë të drejtë. Ajo dhe e bija kanë shkëmbyer një puthje në buzë, një nga ato që prindërit adhurojnë t`ia japin fëmijëve të tyre. Ameli është vajzë e rritur tani dhe sa vjen e bëhet më e […]

Fjolla Morina publikon pamje misterioze

0
Ndryshe si nga çdo projekt tjetër, Fjolla po mban më tepër sekrete. Për projektin e ri që do të publikojë ajo e ka mbajtur sekret titullin dhe disa detaje të tjera. Gjithsesi nuk mund t`i rezistonte publikimit të disa pamjeve. Një video shumë e shkurtër tregon detaje interesante, siç është edhe fakti se gjithçka duket […]

Elton Deda poston foto me të dashurën

0
Është totalisht i dashuruar dhe këtë e kemi kuptuar nëpër komente të ndryshme pak kohë më parë. Elton Deda dhe Adela kanë disa kohë që po jetojnë dashurinë e tyre edhe pse fotot në rrjete sociale i kanë të rralla. Ishin pushimet dhe spaghetti-t ato që e bënë Tonin të dorëzohej për të na e […]

Rikthehet Naser Berisha pas 4 vjetësh

0
Nuk mund të mos na pushtonte malli për këngëtarin e preferuar dhe 3 vjet e gjysmë, gati 4 vjet, nuk janë pak. Naser Berisha u rikthye dhe me një superbaladë madje. “Engjujt” titullohet kënga e tij dhe e gjithë çifteve që përjetojnë një dashuri romantike. Pati kohën e duhur artisti për të mbledhur energjitë e […]