Home Sport

Sport

E mbajti të fshehur, sulmuesi i Milanit martohet në një ceremoni sekrete

0
Futbollisti polak i skuadrës së Milanit, Krzysztof Piątek dhe partnerja e tij Paulina Procyk i dhanë fund beqarisë në një ceremoni tërësisht private. Bëhet e ditur se ceremonia e martesës sekrete u zhvillua në kështjellën Joannitóë në Lagóë, provincë polake në Lubuskie. Po ashtu edhe lista e të ftuarve është mbajtur sekret, që mos të […]

Çmendi tifozët në fushë me vrapin e saj, ja çfarë dhurate i bëri UEFA modeles seksi

0
Modelja ruse Kinslei Volanski tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës gjatë finales së Ligës së Kampionëve ndërmjet Liverpulit dhe Totenhemit. Bjondja me format seksi, provokoi duke u futur në fushën e blertë, ndërkohë që kjo skenë e modeles kishte si qëllim promovimin e “Vitaly Uncensured”, një faqe në internet që ka përmbajtje erotike. Në një […]

Mendoi se gazetarja tentoi ta puthë, Salah bën veprimin qesharak

0
Futbollisti egjiptian Mohamed Salah shkëlqeu në trimufin historik të Liverpoolit në finalen e Ligës së Kampionëve. Por fill pas finales, teksa po jepte një intervistë për mediat është përfshirë në një moment qesharak me gazetaren në fushën e lojës në “Wanda Metropolitano”. Teksa kishte vendosur medaljen e asrtë në qafë, Mohamed Salah ishte duke dhënë […]

Tifozja çeke e Juves ndez Instagramin, nuk ka asgjë për të fshehur

0
Modelja çeke që jetëon në Barcelonë, Eva Padlock, e cila mori famë në botën e garave më motorë, ka 1.2 milionë ndjekësa në Instagram. Modelja ka marrë vëmendje në mediat rozë, pasi disa foto i ka me bluzen e Juventusit, duke zbuluar kështu së është tifoze me këtë skuadër. Modelja gjithashtu dallohet për format e […]

I ndodhi e papritura në Instagram, modelja ruse publikon videon e “nxehtë”

0
Modelja ruse Kinslei Volanski tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës gjatë finales së Ligës së Kampionëve ndërmjet Liverpulit dhe Totenhemit. Bjondja me format seksi, provokoi duke u futur në fushën e blertë, ndërkohë që kjo skenë e modeles kishte si qëllim promovimin e “Vitaly Uncensured”, një faqe në internet që ka përmbajtje erotike. Pas marshimit […]

Vdekja e Reyesit prek edhe Championsin, ja vendimi që ka marrë për finale

0
Ditën e sotme, bota e futbollit është tronditur nga një lajm tragjik pasi ish-futbollisti i Sevillas, Arsenalit dhe Real Madrid, Jose Antonio Royes, ka ndërruar jetë pasi ka pësuar një aksident rrugor. Ndërkaq, shumë personalitete të botës së futbollit, kanë shprehru keqardhjen për këtë vdekje të parakoshme të 35-vjeçarit. Ndërka UEFA ka vendosur që nderime […]

Bota e futbollit në zi, vdes në aksident futbollisti i njohur 35-vjeçar

0
Një lajm i rëndë ka tronditur botën e futbollit ditën e sotme. Ish-futbollisti i Sevillas, Arsenalit dhe Real Madrid, Jose Antonio Royes, ka ndërruar jetë pasi ka pësuar një aksident rrugor. Sipas mediave ndërkombëtare, Jose Antonio Reyes, 35-vjeç ka qenë duke drejtuar makinën tip “Mercedes-Brabus” teksa është përplasur me një shtyllë që ka qenë në […]

Lorik Cana publikon foton me mamanë, ndjekësit kapin detajin e veçantë

0
Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana, mbetet një nga figurat më të rëndësishme të botës së futbollit. I njohur për shpirtin e tij patriotik, Lorik Cana është angazhuar edhe më tej në zhvillimin e këtij sporti duke krijuar “Lorik Cana 5 Fondation”. Ish-kapiteni legjendar, mbetet po ashtu një nga figurat më të komentuara mediatikisht. Së […]

Interi në zi, klubi zikalter jep lajmin e hidhur për Spalletin

0
Pas arritjes së madhe të skuadrës së Interit, vetëm dy ditë më parë, ku siguroi një biletë për në Ligën e Kampionëve, trajneri i zikaltërve ka marrë një lajm të hidhur. Luciano Spalleti ka marrë një lajm shumë të rëndë, pasi vëllai i tij Marcello ka ndërruar jetë në moshën 66-vjeçare. Në një njoftim në […]