Home Tag "70% greke"

“Jam pothuajse 70% greke?!”, Eleni Foureira bën testin e origjinës

0
Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Eleni Foureira, ishte e ftuar speciale së fundmi në festivalin më të madh të këngës në Europë, në Eurovizion. Gjatë qendrimit në Izrael, teksa ka realizuar disa intervista, këngëtarja shqiptare ka bërë edhe testin “Heritage”, e cila nxjerr prejardhjen dhe origjinën. Këngëtarja me origjinë shqiptare ngeli e shokuar nga […]