Home Tag "adelina"

Pushimet e nxehta të Adelinës, këngëtarja tërheq vëmendjen me bikini

0
Këngëtarja Adelina Tahiri është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale. Atë e shohim të ndajë shpesh momente me të birin dhe bashkëshortin, por nuk mungojnë edhe fotot ku shfaqet gjithmonë në super formë. Këngëtarja ndodhet ende me pushime në plazh ndërsa e shohim të sjellë foto dhe video shumë të veçanta ku shfaqet gjithnjë tejet joshëse […]

Sa qenka rritur djali, Adelina sjell fotot më të bukura familjare nga pushimet

0
Këngëtarja e njohur Adelina Ismajli kanë nisur këto ditë pushimet së bashku me të shoqin dhe djalin. Ata të tre ndodhet aktualisht në Francë dhe këngëtarja ka vendosur të ndajë me fansat në instagram disa foto shumë të bukura familjare. Vogëlushi është rritur kaq shumë dhe duket shumë i ëmbël pranë prindërve. Këngëtarja dhe bashkëshorti […]

Pushime në resortin luksoz, Adelina pozon me bashkëshortin

0
Këngëtarja Adelina Tahiri është një prej personazheve më të dashura për publikun. Falë talentit në muzikë dhe fizikut perfekt ajo di se si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendejs. Adelina ndodhet aktualisht me pushime së bashku me të shoqin dhe djalin, teksa e shohim të postojë vazhdimisht foto ku shfaqet tejet joshëse. Ajo ka […]