Home Tag "adrian"

Adrian Schiller, aktori i Victoria-s ndahet nga jeta në moshën 60-vjeçare

0
Aktori i Mbretërisë së Fundit, Adrian Schiller, ka vdekur “papritmas” në moshën 60-vjeçare, ka konfirmuar agjenti i tij. Aktori britanik ishte më i njohur për rolin e ealdormanit të pasur Aethelhelm në serialin historik të Netflix The Last Kingdom dhe kujdestarin Cornelius Penge në dramën mbretërore të ITV Victoria. “Ai ka vdekur shumë shpejt dhe […]

Rikthehet në Kuvend! Kolegët i bëjnë pritjen e veçantë Adriana Matoshit

0
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosja, Adriana Matoshi është kthyer në kuvend pas ndërhyrjes për të hequr masën tumorale që i ishte rikthyer pas shumë vitesh. Ajo është pritur me duartrokitje dhe shumë suport nga kolegët e saj. Gjatë kësaj periudhe të vështirë Adriana ka pasur mbështetjen e të gjithë shqiptarëve familjarëve si dhe të dashurit të […]

Ja një fakt interesant për eventet ku performon Adrian Gaxha

0
Adrian Gaxha përveçse për muzikën që këndon dallon edhe si një djalosh simpatik. Ai ka postuar një foto në Instagramin e tij, përgjatë një performance. Në fakt ai sigurisht që e ka postuar këtë për të dëshmuar dhe për të falënderuar të pranishmit në event si dhe për të shprehur kënaqësinë që ka përjetuar përgjatë […]