Home Tag "aferdita"

Burri i Afërditës e flet kaq bukur shqipen, madje në dialekt kosovar

0
Bashkëshorti i modeles shqiptare Afërdita Dreshaj ka filluar të mësojë shqip dhe këtë sapo na e vërtetoi modelja përmes një videoje të postuar në instagram. Ajo e pyet bashkëshortin e saj çek se çfarë ka mësuar dhe ai fillon ta pyesë në shqip “Si je” dhe “Çka po ban”, këtë të fundit në dialet kosovar. […]

Video joshëse para pasqyrës, Afërdita ekspozon format me bikini

0
Modelja e njohur Afërdita Dreshaj ndodhet aktualisht me pushime në Dubai së bashku me motrën dhe bashkëshortin e saj. Në videot e fotot e publikuara prej saj Afërditën e shohim të shëtisë në shkretërië me deve, apo të vizitojë destinacionet tërheqëse të Dubait. Modelja është dalluar gjithmonë për format e saj perfekte dhe këtë sapo […]