Home Tag "aferdita"

Kthehet në shtëpi dhe gjen një surprizë, ja si e pret burri Afërditën

0
Afërdita Dreshaj është e martuar tashmë prej disa vitesh me sportin çek Jakub Kindl dhe aktualisht po jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo e tregon vazhdimisht me foto dhe video në instagram raportin e veçantë që ka me të shoqin, ndërsa ndan me ndjekësit në instagram momente nga pushimet, apo momentet argëtuese së […]

“Dashuria ime e re është këtu..”, Afërdita tregon dhuratën super luksoze

0
Modelja Afërdita Dreshaj prej disa vitesh tashmë është e martuar me lojëtarin profesionist të hokey ,Jakub Kindl dhe së bashku jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Atë e shohim gjithmonë aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat e saj shumë momente nga përditshmëria me miq, familjarë dhe veçanërisht me bashkëshortin. Këtë herë ajo […]

Bëri tamponin për COVID-19, zbulohet përgjigjia e testit të Afërditës

0
Modelja Afërdita Dreshaj i është nënshtruar testit për COVID-19 dhe përgjigjen e ka publikuar në instagram. Fatmirësisht modelja nuk rezulton pozitive dhe këtë e vërtetoi përmes përgjigjes së tamponit që ka kryer së fundmi. “Negative, pa Corona”, shkruan Afërdita krahas testit duke treguar kështu se fatmirësisht nuk ka asnjë arsye për t’u shqetësuar. Modelen e […]

Me foton më të bukur, Jakub i dedikon fjalët romantike Afërditës

0
Modelja Afërdita Dreshaj prej disa vitesh është e martuar me lojtarin çek të hokey, Jakub Kindl. Ata të dy i shohim shumë të lidhur me njëri tjetrin dhe në çdo vend janë bashkë. Afërdita është parë shpesh herë ta ndjekë të shoqin në ndeshje e madje të bëjë tifozllëk për të, ndërsa Jakub shfaqet gjithnjë […]

Afërdita hap garderobën gjigande dhe mund të humbisni brenda saj…

0
Modelja Afërdita Dreshaj prej disa vitesh është martuar me lojëtarin e hokey Jakub Kindl dhe po jetojnë aktualisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ata i shohim pothuajse gjatë gjithë kohës bashkë, pasi modelja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe poston vazhdimisht foto me Jakub nga përditshmëria, pushimet apo momentet që kalojnë bashkë në […]