Home Tag "aksident"

Pas aksidentit, lajme të mira nga Cozman

0
Para disa ditësh rreperi me një foto në profilin e tij në instastory na informoi për gjëndjen shëndëtësore jo të mirë të tij. Por falë zotit gjithçka ka kaluar me sukses dhe Cozman është duke u rikuperuar. Këtë e bën të ditur vet rreperi me një foto në Instagram ku përveç se gjendjes shëndëtësore ai […]

Pas aksidentit të tmerrshëm reagon Eni Çobani

0
Zonja Eni Çobani para disa ditësh ka pësuar një aksident shumë të tmerrshëm. Nuk ka pasur asnjë reagim prej saj deri para disa orësh kur Eni ka vendosur të reagojë. Dje kemi parë një status nga Arditi ku tregonte me pak detaje aksidentin që Eni ka pësuar dhe sot me një status në Instagram na […]

Aksident në familjen mbretërore britanike

0
Gjatë ditës së djeshme Princi Philip ka pësuar një aksident me makinë dhe ky nuk është rasti i parë për Dukën e Edimburgut, i cili dhe 23 vite më parë pësoi një aksident rrugor nga i cili pësoi vetëm disa gërvishtje. Raportohet se përplasja ka ndodhur rreth orës 15:00, gjatë pasdites së djeshme. Burime për […]

E pabesueshme çfarë i ka ndodhur një fansi të Mozzik

0
Dihet se tashmë Mozzik ka bërë shumë fansa për vete, madje dashuria që kanë fansat për të kalon limitet e caktuara, por nganjëherë fansat e tij rrezikojnë edhe jetën vetëm për të ndjekur një koncert të tij. Në rrjetin social instagram, Mozzik ka shpërndarë në instastory një bisedë ku një fans i tij tregon për […]

Stresi bën aksident me motor

0
Stresi ka pësuar një aksident me motor. Lajmi që u përhap me shpejtësi në portale, por në formë thashethemesh, rezulton të jetë i vërtetë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e “Komunës së Parisit” rreth orën 23:30 të mbrëmjes së djeshme. Reperi ka pësuar disa dëmtime të lehta dhe gjendja është e mirë, fatmirësisht. Lajmi është […]

Marina dhe Geti kanë bërë aksident në Tiranë?!

0
Marina dhe Geti kanë bërë aksident po shkruajnë mediat dhe madje një video po qarkullon. Nuk është se mund të dallohet shumë nga imazhet e xhiruara në errësirë, por ata që kanë lajmëruar kanë thënë se bëhet fjalë për diçka të lehtë që fatmirësisht ka kaluar pa pasoja serioze. Në gjithë trafikun e kryeqytetit të […]