Home Tag "akuzat"

E akuzojnë për ndërhyrje, Lei vërteton me fakte të kundërtën

0
Moderatorja Lei Kraja ashtu si çdo personazh tjetër i njohur është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të pamjes. Shumë ndjekës të saj në rrjetet sociale e  kanë akuzuar për ndërhyrje sidomos tek buzët dhe mesa duket akuzat kanë qenë kaq të shpeshta saqë Lei është lodhur dhe ka vendosur t’ju provojë me fakte […]

Loredana merret sërish në pyetje nga polica, zbardhet çfarë tha për skandalin ndaj çiftit zvicerian

0
Reperja Loredana është marrë sërish në pyetje nga policia e Luzernit në Zvicër lidhur me skandalin e mashtrimit të çiftit zvicerian. Sipas mediave zviceriane reperja nuk i është përgjigjur shumicës së pyetjeve duke thënë thjesht “ Nuk kam përgjigje”, për pjesën më të madhe të tyre. Mediat zviceriane thonë se dosja në ngarkim të këngëtares […]