Home ShowBiz Binjaket akuzuan vajzat për sjellje degraduese, reagon Ariana, “Situata ishte..”
Binjaket akuzuan vajzat për sjellje degraduese, reagon Ariana, “Situata ishte..”
0

Binjaket akuzuan vajzat për sjellje degraduese, reagon Ariana, “Situata ishte..”

0
0

Dy ditë më parë motrat binjake që konkurojnë së bashku me vajzat e tjera për të fituar zemrën e beqarit simpatik në “Love Story” akuzuar vajzat e tjera se iu turrën Saimirit sapo u fikën kamerat duke krijuar një situata aspak të hijshmë.

Motrat thanë situata degradoi dhe se nuk i ka hije një vajze që të sillet në atë mënyrë me një mashkull që sapo e ka takuar.

Mirëpo këto deklarata i ka komentuar Ariana një tjetër konkurente e cila tha se në fakt situata nuk degradoi aspak dhe se vajzat patën një sjellje që sipas saj ishte normale.

Ato shkuan thjesht ti jepnin një përqafim, apo puthje në faqe djalit gjë që sipas saj është mëse normale.

Ariana u pyet gjithashtu edhe për motrat binjake se çfarë mendon që ato kanë vendosur të luftojnë për të njëjtin mashkull.

Konkurrentja u shpreh se nuk dëshiron të shprehet për binjaket, sepse nuk ka ardhur për to, por ka ardhur për të fituar zemrën e Saimirit.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=e_-NNQ7BSEg&feature=emb_err_woyt

Burimi i fotos: