Home Tag "alessia"

Xhesika Ndoja bën bilancin e jetës

0
Vjen një moment kur njeriu zgjedh të bëjë bilancin e jetës. Pas uljeve dhe ngritjeve me të cilat çdokush përballet, ka disa gjëra që janë mbi gjithçka, siç është fëmija. Xhesika Ndoja e bëri bilancin e saj dhe gjithçka ia ka vlejtur për të bijën. Alessia është qendra e botës për mamin e saj që […]

Spektakli i bukurisë kurorëzon Miss Shqipërinë

0
Për të 19-tin vit është organizuar spektakli i bukurisë Miss Shqipëria nga Petri Bozo. Eventi u realizua në kalanë e Ali Pashës në Tepelenë, nën moderimin e Kastro Zizos dhe Einxhel Shkirës. U kurorëzua si më e bukura mes të bukurave Alessia Çoku. Ishte e para herë që Miss Shqipëria zhvillohej në kalanë e Tepelenës, […]

Cili është kuptimi i tatuazhit të saj?

0
Janë në modë tatuazhet apo janë shprehjet e dashurisë? Mund të ekzistojnë të dyja mundësitë dhe nuk është fare çudi. Disa tattoo bëhen për modë, kurse disa për dedikim, e sigurisht që ka edhe ndërthurje midis të dyja kategorive, sepse kur dikush bën një tattoo dedikimi, sigurohet më parë edhe që do të duket bukur. […]

Me kë po e feston Xhesika Ndoj ditëlindjen?

0
Xhesika Ndoj sot feston ditëlindjen e saj. Ka zgjedhur ta festojë këtë ditëlindje në një mënyrë të veçantë, në një udhëtim me vajzën e saj të vogël Alessia. Ato janë nisur drejt Italisë, për të kaluar të dyja disa ditë larg monotonisë dhe përditshmërisë. Para pak ditësh në fakt edhe Alessia ka festuar ditëlindjen e […]