Home ShowBiz “Si nuk të vjen turp, na hape barkun..”, Aulona sherr me moderatoren e famshme
“Si nuk të vjen turp, na hape barkun..”, Aulona sherr me moderatoren e famshme
0

“Si nuk të vjen turp, na hape barkun..”, Aulona sherr me moderatoren e famshme

0
0

Moderatorja Aulona Musta ka vendosur të ironizojë të gjithë personazh që vjedhin vrer në instagram duke gjykuar me komente fyese fotot e personazheve të njohur.

Ajo ka zgjedhur në foto të moderatores së njohur italiane Alessia Marcuzzi e cila pozon topless dhe me një palë bikini në formë tangash duke ekspozuar të pasmet.

Aulona ka shkruar krahas fotos gjithë komentet negative që do të shkruante një person paragjykues kur sheh një foto të tillë në instagram dhe që ndodh shpesh sidomos me personazhet e njohura.

“Po mirë mi gru, s’të vjen pak turp nga vetja? E ça do me tregu ti me këtë se na hapët barkun! Je dhe nënë ti! Si do ja shpjegosh djalit këtë foto moj të shplaftë panuklla, të shplaftë”, shkruan ndër të tjera në një koment të gjatë Aulona duke lënë të kuptohet se mesazhe të tilla janë të shpeshta edhe në profilin apo inboksin e saj.

Link: https://www.instagram.com/p/CCDcImahFIL/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7y2TXCBz5Z/