Home Tag "Angela"

Angela Martini rrëmben vëmendjen e ndjekësve me pozat joshëse

0
Angela Martini është një nga modelet më të kërkuar në fushën e saj. Modelja shpesh tërheq vëmendjen e ndjekësve me postimet e saj në rrjete sociale. Së fundmi ajo ka ardhur me disa poza seksi dhe mjaft atraktive për syrin e ndjekësve. Nga ana tjetër Angela në këtë periudhë po shijon rrugëtimin me Dragos dhe […]

Angela Martini feston ditëlindjen, Dragos i bën urimin surprizues

0
Modelja Angela Martini sot është vajza e ditëlindjes. Në mes të urimeve të shumta Angela ka festuar 36 vjetorin e lindjes. Urimi që rrëmbeu vëmendjen ishte ai i bashkëshortit të saj Dragos. ‘Gëzuar ditëlindjen binjaku im i mrekullueshëm. Le të shikojmë disa nga personalitete e tua të çmendura.’ Dragos ka bërë që ta njohim modelen […]

Surprizë! Angela Martini bëhet mama, publikon fotot e të birit

0
Angela Martini dhe partneri i saj Dragos janë bërë prindër. Rrjeti ka mbetur i befasuar nga lajmi i ëmbël. Angela nuk e ka mbajtur vetë fëmijën në barkun e saj, por ka zbuluar se e ka bërë me ndihmën e një nëne surrogate. Djali i modeles quhet Kyree Martini Savulescu dhe ajo ka ndarë me […]

Angela poston videon provokuese pa lejen e burrit, Dragos i bën namin..

0
Modelja e njohur Angela Martini ka postuar në instagram një video ku shfaqet shumë joshëse me bikini, ndërsa lëviz e zhytur nën ujë. Modelja ka ekspozuar format e saj perfekte me bikini si brenda edhe jashtë ujit ndërsa thotë se e ka postuar këtë video pa lejen e bashkëshortit. “Përsëri burri im më këshilloi që […]