Home Tag "arbana osmani"

Xhemi i vë vulën – Arbana dhe Eduarti janë bashkë

0
Mbrëmjen e kaluar regjisori Eduart Grishaj ka promovuar premierën e filmit të tij me metrazh të shkurtër “Gjyshja”. Në këtë event kanë qënë pjesmarrës shumë personazhe të njohur të botës së showbizit. E ftuara ka qënë edhe moderatorja e mirënjohur Xhemi Shehu, mikja më e mirë e Arbanës. Ajo ka publikuar disa video në profilin […]

Arbana Osmani ka dy fjalë për Xhensilën, por ja si përgjigjet këngëtarja

0
Moderatorja Arbana Osmani dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj kanë pasur gjithmonjë një marëdhenie shumë të mirë me njëra tjetrën. Arbana e ka ftuar disa herë në emisionet që ka drejtuar Xhensilën, ndërsa vetë këngëtarja ka bashkëpunuar disa herë edhe me regjisorin Eduard Grishaj që përflitet të jetë në një lidhje me Arbanën. Në instastoryn e saj […]

Arbana më në fund e pranon, ja komenti i moderatores që na befasoi…

0
Arbana Osmani është duke pushuar së fundmi në Itali e ndërsa poston foto nga natyra e bukur e vendit fqinj, fansat e ngacmojnë vazhdimisht me komente. Në një foto të fundit të publikuar në Instagram një komentuese është bërë kurioze dhe e pyet Arbanën se përse nuk poston një foto me Eduardin. E menjëhershme ka […]

A do të ketë Big Brother? Arbana na sjell të rejat e fundit

0
Spektakli televiziv Big Brother prej disa vitesh nuk po transmetohet më në ekranin e Top Channel, por a do të riktheht sërish? Kjo në fakt është një pyetje që ende nuk ka një përgjigje definitive. Arbana Osmani prezantuesja historike e këtij spektakli ka ngritur edhe më shumë dyshime, ndërsa në instastory ka publikuar disa foto […]

Arbana i mëson dashurisë së saj gatimin, zbuloni fotot e ëmbla

0
Moderatorja Arbana Osmani vetëm pak kohë më parë njoftoi fansat për projektin e radhës lidhur me pasionin e saj për të gatuar. Këtë pasion moderatorja duket se po ja trashëgon edhe të birit. Në disa foto të shpërndara në Instagram vogëlushi Jon shfaqet teksa përpiqet të përgatisë një ëmbëlsirë, ndërsa Arbana shkruan: “Kemi tre orë […]