Home Tag "arbana"

“Sot miku im, por dikur më mbylli derën në fytyrë”. Arbana rrëfen fillimet në media

0
Qysh në krijimin e radios së të gjithë shqiptarëve, 20 vjet më parë, Bojken Lako gëzonte postet drejtuese dhe si një prej përzgjedhësve të prurjeje të reja edhe në prezantim, kishte të drejtë të vendoste për të rinjtë që i bashkoheshin rrugëtimit në Top Radio. Por Arbanës ia paska mbyllur derën. Sikur t’ia merrte mendja në atë kohë që […]

Po Arbana si dukej në dasmë?

0
Nuk bëjnë bujë dhe nuk kanë të ftuar të famshëm vetëm dasmat e artistëve. Edhe dasmat e biznesmenëve kanë të ftuar VIP. Një ceremoninë e tillë ishte ajo e djemshmja e djalit të një prej biznesmenëve më të fuqishëm shqiptar. Nuk ishte i ftuar vetëm Ardit Gjebrea dhe motrat Hoxha, por edhe Arbana. Të treja […]

Ritakohen Xhemi dhe Arbana – Shuhet malli

0
Pushimet kanë të mirat e tyre po çdo e mirë ka edhe një të keqe. Xhemi dhe Arbana i bënë pushimet të ndara këtë vit dhe nuk mund ta fshihnin mallin. Ishte Xhemi ajo që i komentoi në një foto Arbanës pak kohë më parë duke i shkruar se e kishte marrë malli që në […]

Përqafimet më të ëmbla të Instagramit

0
Na duhen disa doza ëmbëlsire si për fundjavë që është. E kemi fjalën për atë ëmbëlsirën virtuale që e marrim në rrjete sociale. Na besoni, kemi shumë të tilla. Mama me djalin, mama me vajzën dhe baballarëve me fëmijët në momente unike. Janë dorëzuar përpara këtyre përqafimeve edhe ato nënat që janë kujdesur për vite […]

Arbana i jep bekimin Ledionit

0
E sotmja do të jetë finalja e madhe e “The Voice” dhe Ledioni do të ndahet me shumë vështirësi nga dashuria e tij e madhe. Ai ka një lidhje speciale me këtë program dhe është kujdesur që sot çdo gjë të shkojë mirë. Ashtu si përpara nisjes së spektaklit në puntatën e parë të këtij […]

Kur Arbana Osmani prezantonte me Leonardo Di Caprion

0
Arbana Osmani është një nga figurat më të njohura e më të dashura për shqiptarët, përsa i përket moderatoreve. Nga ana tjetër edhe Leonardo Di Caprio është një figurë e famshme për shkak të roleve të shumtë që ka luajtur. Ashtu si shumë vajza në gjithë botën edhe Arbana është fanse e tij. Në foto […]

Arbana Osmani thotë: “Faleminderit”

0
Arbana Osmani kohët e fundit ka qënë shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë momente të ndryshme me miqtë dhe fansat e saj. Ajo sëfundmi ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram dhe ka shkruar: “Faleminderit”. Në fakt ky falënderim duket se ka shkuar për parukeren e saj, e cila mesa duket […]

Sot ju ka ftuar Arbana Osmani për mëngjes!

0
Arbana Osmani ju ka ftuar sot për mëngjes në shtëpinë e saj. E kemi fjalën sigurisht në një kuptim të figurshëm. Ajo ka shtruar një super tryezë për mëngjes dhe e ka postuar këtë foto në Instagramin e saj, duke i njohur fansat me një kënd të shtëpisë së saj, aq të rëndësishëm sa ç`është […]

Xhemi merr zemër – Foto në një tjetër dimension

2.32K
Vetëm dje shkruajtëm mbi marrëdhënien e konsoliduar dhe të admiruar mes dy mikeshave simpatike Xhemi dhe Arbana dhe duket se Xhemi ka marrë zemër. Ajo ka postuar një foto në Instagramin e saj, me Arbanën duke u përqafuar, por çka ka përbri fotosh? Shikoje më poshtë në postimin e Xhemit. Foto e postuar nga Xhemi […]