Home Tag "arbana"

Kur një follow back i gabuar në Instagram të nxjerr në emision televiziv

0
Rrjetet sociale janë bërë tema e ditës por veçanërisht Instagrami. Kemi dëgjuar plot histori dashurie që lindin nga instagrami por nuk paskemi dëgjuar ende historinë më të veçantë. Në emisionin e të shtunës mbrëmë “Dua të të bëj të lumtur” është paraqitur  një djalë nga Elbasani i quajtur Ardit. Arditi dashurohet me një vajzë të […]

Arbana ndryshon drastikisht, nuk do e njihni

0
Moderatorja Arbana Osmani dhe look-u i saj i ri kanë befasuar jo pak ndjekësit e saj të shumtë. Në një foto të publikuar krah moderatores dhe njëherësh mikeshës së saj të ngushtë Xhemi Shehu, Arbana duket me flokët ngjyrë të errët. Për vite me rradhë e kemi parë në ekran me nuancat e biondes, por tashmë […]

Cili është personi i parë që Arbana takon kur shkon në New York?

0
Arbana Osmani është një nga moderatoret më të pëlqyera nga publiku. Emisioni i saj ‘Dua të të bëj të lumtur’ pritet të fillojë gjatë muajti janar në ekranin e Top Channel. Pak përpara se ky emision të çel siparin, Arbana ka vendosur të shkojë për disa ditë në New York të SHBA-së. Ajo ka postuar në […]

Para nisjes së “Portokallisë” Arbana i bën “gjëmën” Xhemit

0
Dy moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu nuk ndajnë vetëm dashurinë e publikut por edhe miqësinë e ngushtë mes njëra-tjetrës. Ditën e sotme me anë të disa pamjeve të postuar në Instastory, Arbana njofton se Xhemi ka nisur dietën. Por video që Xhemi ka postuar më pas zbulon të vërtetën. “Pse nuk shëndoshem unë? Sepse çdo gjë e ha kjo”, -thotë Xhemi në video duke treguar Arbanën. Xhemi është gjithmonë në […]

“Sot miku im, por dikur më mbylli derën në fytyrë”. Arbana rrëfen fillimet në media

0
Qysh në krijimin e radios së të gjithë shqiptarëve, 20 vjet më parë, Bojken Lako gëzonte postet drejtuese dhe si një prej përzgjedhësve të prurjeje të reja edhe në prezantim, kishte të drejtë të vendoste për të rinjtë që i bashkoheshin rrugëtimit në Top Radio. Por Arbanës ia paska mbyllur derën. Sikur t’ia merrte mendja në atë kohë që […]

Po Arbana si dukej në dasmë?

0
Nuk bëjnë bujë dhe nuk kanë të ftuar të famshëm vetëm dasmat e artistëve. Edhe dasmat e biznesmenëve kanë të ftuar VIP. Një ceremoninë e tillë ishte ajo e djemshmja e djalit të një prej biznesmenëve më të fuqishëm shqiptar. Nuk ishte i ftuar vetëm Ardit Gjebrea dhe motrat Hoxha, por edhe Arbana. Të treja […]

Ritakohen Xhemi dhe Arbana – Shuhet malli

0
Pushimet kanë të mirat e tyre po çdo e mirë ka edhe një të keqe. Xhemi dhe Arbana i bënë pushimet të ndara këtë vit dhe nuk mund ta fshihnin mallin. Ishte Xhemi ajo që i komentoi në një foto Arbanës pak kohë më parë duke i shkruar se e kishte marrë malli që në […]