Home Tag "Arjola"

Një projekt me skena intime, Arjola Demiri zbulon më shumë

0
Arjola Demiri e konsideruar si një nga aktoret më të dashura për ekranet tona. Me hyrjen në Big Brother ajo ka zbuluar shumë të pathëna nga jeta. Së fundmi ka rrëfyer se momenti kulminant i ndarjes erdhi si pasojë e dhunës dhe tradhtisë të bërë rrugë. Kujtojmë se pak ditë më parë aktorja zbuloi se […]

U infektua me Corona, moderatorja shqiptare: “Ishte siklet i madh, pozitiv edhe familjarët

0
Moderatorja Arjola Shehu e cila drejton së bashku me Arjon Muçën emisionin e mëngjesit në “Rtv Ora Neës” rezultoi e infektuar me Coronavirus. Ajo tashmë e ka kaluar sëmundjen dhe është rikthyer në punë, ndërsa rrëfen simptomat që përjetoi, ndërsa fatkeqësisht u prek thuajse e gjithë familja përveç të atit. Moderatorja tha se pati temperaturë […]