Home Tag "armaldo"

Armaldo bën reagimin e papritur pas eleminimit nga Big Brother Vip

0
Armaldo sot është eleminuar si pasojë e një televotimi mes Kristit dhe Luizit. Ka qenë strategjia e Luizit ajo që ka çuar në dënim treshen. Shkak është bërë komunikimi mes tyre në tualet pa kamera. Largimi i Armaldos ka prekur një pjesë të banorëve. Olta dhe Kiara janë prekur më shumë ku kanë shpërthyer në […]

Drama vijon! Maestro i zgjat dorën për pajtim, Luizi surprizon me qëndrimin

0
Drama Luiz-Armaldo vijon në shtëpinë më të famshme. Gjatë ditës së sotme Armaldo kja bërë një hap prapa duke i kërkuar një mundësi komunikimi Luizit gjatë emisionit radiofonik. Armaldo theksoi se dëshiron të komunikojë me të gjithë banorët dhe kjo nuk do të thotë se dëshiron të kthehet përkrah tij. Këngëtari ka befasuar me reagimin […]

Pas sherrit të tij me Luizin, reagojnë familjarët e Maestros

0
Përplasja e Armaldos me Luizin nuk është pritur mirë nga familjarët e tenorit. Partnerja e tij ka reaguar nëpërmjet një postimi.‘Kur morëm ftesën për Big Brother për Armaldon ishim paksa skeptik. Më pas më takimet me stafin dhe duke e njohur dhe qenë pjesë shumë herë e Top Medias vendosëm për po sepse do ishte […]

Përballet me kutinë e Pandorës, Armaldo ndëshkon 4 banorë

0
Armaldo është përballur me kutinë e Pandorës e cila fsheh një të mirë dhe një të keqe. Maestro u caktua nga Vëllai i Madh që të hapte kutinë e ‘Pandorës’. Në kutinë e Pandorës, Vëllai i Madh kishte vendosur dëshirën e Armaldos që ai shprehur gjithmonë dhe një dënim për banorët. Në zarfin e bardhë […]