Home Tag "armina mevlani"

Zbuloni vëndin që Armina po kalon pushimet

0
Ka vendosur që largohet nga rutina e përditshme dhe të udhëtojë jasht Shqipërisë për disa ditë relaksi dhe qetësie. Armina Mevlani ka zgjedhur pikërisht të pushojë në Cancun. Një vënd përrallorë duhet pranuar. E në fakt Armina gjithmonë ka spikatur për shijen e saj të hollë në zgjedhje dhe nuk kishte sesi të mos zgjidhte […]

E habitshme por e vërtetë, Armina Mevlani tërbon rusët dhe amerikanët

0
Blogerja Armina Mevlani përgjithësisht komenton dhe përshkruan gjithçka që publikon në instagram, në gjuhën angleze. Kjo për shkak se fansat e saj janë nga anë e kënd botës. Për të hequr dyshimet e të gjithëve ajo ka treguar një statistikë të profilit të saj. Duket se pjesa më e madhe e ndjekësve të bukuroshes shqiptare janë amerikan, […]

Zeni bëhet romantik, i puth dorën Arminës dhe i kushton fjalë të ngrohta

0
Një ndër çiftet më të lakuar në media, Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani janë duke shijuar pushimet. Ata nuk e zbulojnë destinacionin por kanë ndarë pak nga momentet intime mes tyre. Shkëlzeni publikon këtë foto bardh e zi duke i puthur dorën Arminës ndërsa shkruan: “Më shumë se fjalë”. Kjo foto i ka pëlqyer shumë edhe blogeres […]

Ngre fustanin dhe tregon të brendëshmet, nuk përmbahet Armina Mevlani

0
Duke qenë blogere, një ndër detyrat kryesore është qëndrosh aktive në rrjetet sociale ku çdo ditë nuk duhet të mungojnë fotot dhe videot interesante. Së fundmi Armina Mevlani është duke shijuar pushimet e saj, dhe si gjithmonë ka përshëndetur fansat me një video. Por kësaj radhe video ka qënë mjaft provokuese, pasi teksa ka qënë duke […]

E pabesueshme Armina. Dashuria e saj për Shkëlzenin e fal edhe të pafalshmen

0
Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, prej një kohe shumë të gjatë janë bashkë. Marrëdhënia e tyre pritet që shumë shpejt të kurorëzohet me martesë. Por mesa duket në një rast tradhtie, Armina vetëm nëse qëndron një arsye e fortë do ia falte. Kur pyetet nga ndjekësist në instagram nëse […]

Armina pozon si asnjëherë, duke vënë në pah të pasmet

0
Karriera e saj si blogere nisi vetëm si një pasion i fshehtë por pastaj solli të ardhura për nusen e familjes Berisha. E kështu Armina Mevlani, nuk mungon pothuajse asnjë ditë në rrjetet sociale duke ndarë me miqtë dhe ndjekësit foto nga udhëtime të ndryshme. Këtë herë ajo ka hedhur një fotografi ku i duken […]

Armina Mevlani bombastike me bikini

0
Armina Mevlani është mjaft aktive në Instagram, ku ka një numër të madh ndjekësish. Ajo ndan me fansat e saj vazhdimisht foto e video të ndryshme nga jeta e saj private dhe ajo profesionale. Por këtë herë blogerja e njohur ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj pasi ka postuar foto ku ka pozuar me bikini nga […]

Armina Mevlani ka një mesazh të pabesueshëm për Bleonën

0
Së fundmi Bleona Qereti ka bërë publike këngën e saj të re. Bëhet fjalë për një baladë shumë të ndjerë me titull “I don’t need your love”. Kënga shoqërohet me një klip shumë të nxehtë. Ama mes fansave VIP të këngëtares, mesa duket është edhe Armina Mevlani. Blogerja e ka lavdëruar me të madhe këngën e […]

E njomur dhe me gjoksin në pah, Armina provokuese del nga deti

0
Armina Mevlani, blogeria e njohur e njëkohësisht nusja e Shkëlzen Berishës është shumë aktive në rrjetet sociale ku çdo ditë nuk mungojnë fotot e saj. Këtë rradhë Armina ka zgjedhur të publikojë një foto mjaft provokuese ku shfaqet në det me rroba të lagura duke nxjerrë në pah gjoksin e bëshëm. Mesa duket Armina po pozon për […]

“S’kam ç’bëj!” Armina Mevlani tregon problemin e saj shëndetësor

0
Mund të thuhet me plotë gojën se ajo influencon shumë modën shqiptare, pasi e ndjekin në Instagram plot 1 milion vetë. Blogerja e njohur Armina Mevlani kësaj here ka vendosur të tregohet e sinqertë me të gjithë ndjekësit e saj. Bukuroshja ndodhet aktualisht me pushime jashtë Shqipërisë, e në një postim ka treguar se ka probleme […]