Home Lifestyle Armina Mevlani dhe Lori Hoxha bëjnë ‘xing’ me këtë aksesor të shtrenjtë
Armina Mevlani dhe Lori Hoxha bëjnë ‘xing’ me këtë aksesor të shtrenjtë
0

Armina Mevlani dhe Lori Hoxha bëjnë ‘xing’ me këtë aksesor të shtrenjtë

0
0

Pas shapkave Dior që u veshëm masivisht nga vajzat e showbizzit shqiptar, duket se trendi i rradhës për sa i përket aksesorit të këmbës i përket markës Versaçe.

Kanë qenë dy blogeret e njohura Lori Hoxha dhe Armina Mevlani, të cilat kanë përqafuar të parat trendet më të reja të modës.

Shtëpia e njohur e modës ka risjellë edhe një herë në vëmendje trendin e viteve ’90, teksa në koleksionin pranverë/ verë 2019 prezantoi shapkat me takë katrore dhe rrip i trashë plastic. “PVC snake sandals” kanë veshje të brendshme me print gjarpri, gjë që justifikon edhe çmimin prej afro 880 dollarësh.

Link: https://www.instagram.com/p/B0DuzZ2l0XO/

View this post on Instagram

angel energy

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0BzePpl_Sc/

Link: https://www.instagram.com/p/BxXXrWpH1R8/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzS3Cr-FA-T/

https://www.instagram.com/p/BzNzVzilL4h/