Home Tag "armina"

Provokuese nga pushimet, Armina ekspozon të pasmet buzë detit

0
Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë nisur këto ditë pushimet së bashku. Blogerja ka postuar disa foto ku shfaqet tejet joshese buzë detit, teksa ekspozon trupin me bikini. Ajo ka postuar një foto teksa pozon me një palë bikini ngjyrë bojëqiell, ndërsa ekspozon të pasmet. “Reja 9”, shkruan ajo krahas fotos e cila ka marrë […]

Shkëlzeni feston ditëlindjen, Armina e suprizon në mesnatë

0
Djali i ish kryeministrit Berisha feston sot 40 vjetorin e lindjes dhe këtë e ka njoftuar vetë Armina në instagram. Partnerja e tij ka shpërndarë një video të shkurtër ku ka treguar pak nga supriza që i ka bërë Shkëlzenit në mesnatë. “Djali i ditëlindjes”, shkruan ajo në një video ku tregon sheshin e mbuluar […]