Home Tag "aurela hoxha"

Në mes të plazhit ky kërcim seksi i Aurelës nuk duhet humbur

0
Aurela Hoxha është angazhuar shumë pas karrierës së saj por që kur gjen pak hapsirë ajo relaksohet. Së fundmi është parë në një jaht në plazh por ajo që na bie më shumë në sy është kercimi seksi që Aurela ka bërë. Kujtojmë që nga Aurela jemi mësuar që të shikojmë foto apo video më […]

Nxjerr të pasmet ‘bombastike’, por Aurela Hoxha e tepron me fotoshopin

0
Modelja Aurela Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të showbizit, shumë e famshme dhe që shpesh herë tërheq vëmëndjen me daljet publike apo fotot ku ekspozon trupi. Gjithashtu modela është shumë aktive në rrjetin social Instagram, ku së fundmi Aurela ka sjell atmosferën e plazhit, pasi është shfaqur shumë bombastike me bikini. Ajo […]

Zbulohet biznesmeni me të cilin po bashkëjeton Aurela Hoxha në Spanjë

0
Modelja Aurela Hoxha e cila prej rreth dy vitesh jeton në Spanjë thuhet se po bashkëjeton me të dashurin e saj, emri i të cilit së fundmi është bërë publik. Sipas “Gazeta shqiptare”, bukuroshja është në një marrëdhënie me të dashurin milioner që quhet Alban dhe është nga Miloti. Ai prej vitesh jeton në Spanjë, […]

Zbulohen detaje nga festa madhështore e ditëlindjes së Aurelës

0
Aurela Hoxha ka pasur ditëlindjen ditën e djeshme dhe janë zbuluar detajet nga festa madhështore. Ditëlindja është zbuluar që është mbajtur në Barcelonë dhe se gjithçka ka qënë e kuruar deri në detajet më të vogla. Pamjet i ka zbuluar miku i saj më i mirë Endrit Mërtiri në disa foto dhe video të postuara […]

Aurela na mëson mënyrën më seksi për të hekurosur rrobat

0
Modelja Aurela Hoxha gjithmonë ka rënë në sy për stilin e saj unik si në veshje ashtu edhe në karakter. Kemi parë foto nga më të ndryshme të saj por nuk paskemi parë një video kaq të veçantë. E veshur me një palë taka të larta, fustan të shkurtër, Aurela ka marrë tavolinën e hekurosjes […]