Home Tag "babai i 22 vjecares"

“Babai u çlirua se nuk isha nudo!”, rrëfehet tifozja seksi

0
Modelja ruse Kinsi Volanski ishte një nga surprizat që tërhoqën vëmendjen nga finalja e fundit e Champions-it. Në një intervistë për The Sun, modelja 22- vjeçare zbuloi se mjaftoi që vendosi këmbët e saj për disa sekonda në “Wanda Metropolitano” për t’i ndryshuar jetën dhe portofolin! Kinsey ka treguar edhe disa detaje të tjera pas […]