Home Tag "Backstreet Boys"

Pas pesë vitesh Backstreet Boys sjellin këngën e re

0
Së fundmi Backstreet Boys festuan 25 vjetorin në industrinë e muzikës. Dhe  grupi i famshëm i fundviteve ’90 kanë publikuar këngën e tyre të parë pas pesë viteve shkëputje. “Don’t Go Breaking My Heart” është single që ka thyer akullin për pesshen e famshme. Në bandën e përbërë prej meshkujve janë Nick Carter, 38 vjeç, Kevin […]

Nick Carter i Backstreet Boys akuzohet për përdhunim

0
Nick Carter akuzohet për përdhunim. Këngëtarja Melissa Schuman akuzon ish-pjesëtarin Backstreet Boys se e ka sulmuar dhe dhunuar seksualisht. Këngëtarja, e cila në atë periudhë ka qenë 18 vjece ka treguar në bloëgun e saj se Nick e ka detyruar bënte seks oral dhe më pas e ka përdhunuar në apartamentin e saj. Ajo tregoi […]