Home Tag "bebe"

Fifi do të ketë një bebe dhe mezi po e pret një gjë të tillë

0
Fifi është një prej këngëtareve më të dashura për publikun e cila është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të linjave trupore. Ajo ka ndryshuar në mënyrë drastike pas humbjes në peshë dhe duket në formë perfekte. Këngëtarja është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë herë pas […]

Fotografohet në momente intime me të dashurin, Bebe zyrtarizon lidhjen

0
Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha është përfolur në media për një lidhje me një djalë simpatik, por të panjohur për publikun. Mediat e huaja e kanë fotografuar disa herë nën shoqërinë e djalit brun, i cili mesa duket nuk është personazh i njohur. Të gjithë këto zera, këngëtarja sapo i konfirmoi edhe vetë, duke postuar në […]

Bebe djeg rrjetin me video nudo në Tik Tok

0
Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka realizuar këtë fundjavë një video humoristike në Tik Tok ku fillimisht shfaqet e veshur me një fustan. Më pas gjatë videos e shohim teksa mbetet pa fustan, vetëm me të brendshme, ndërsa më pas përfundon totalisht e zhveshur duke u mbuluar me një kapele. Këngëtarja e ka realizuar […]