Home Tag "befason komentuesin me përgjigjen"

“Nuk u mërzite duke reklamu b*thën përdit”, Kejvina Kthella befason komentuesin me përgjigjen

0
  Ndosht fansat mund të jenë ndër të paktët zëra të vërtetë kritikë, për personazhet e showbizzit. Ata nuk ngurojnë të kritikojnë perosnazhet publikë, shpesh herë ama me fjalë shumë të ashpra. Kësaj rradhe, ‘pre’ e kritikave, disi pa të drejtë,  ka rënë dhe bukuroshja Kejvina Kthella, velina e “Xingut”. “Nuk u mërzite duke reklamu […]