Home ShowBiz “Nuk u mërzite duke reklamu b*thën përdit”, Kejvina Kthella befason komentuesin me përgjigjen
“Nuk u mërzite duke reklamu b*thën përdit”, Kejvina Kthella befason komentuesin me përgjigjen
0

“Nuk u mërzite duke reklamu b*thën përdit”, Kejvina Kthella befason komentuesin me përgjigjen

0
0

 

Ndosht fansat mund të jenë ndër të paktët zëra të vërtetë kritikë, për personazhet e showbizzit.

Ata nuk ngurojnë të kritikojnë perosnazhet publikë, shpesh herë ama me fjalë shumë të ashpra.

Kësaj rradhe, ‘pre’ e kritikave, disi pa të drejtë,  ka rënë dhe bukuroshja Kejvina Kthella, velina e “Xingut”.

“Nuk u mërzite duke reklamu b*thën përdit, është mënyrë e shpifur ndaloje ndonjëherë”, i shkruan një ndjekës në Instagram, ndërsa kejvina ia kthen: “Ty të paska plas zoti sytë, se vetëm byth s’ka ktu! Apo e ke për bythën e motorit?”.

Në këtë rast siç edhe mund të shihet, Kejvinës mund t’i jepet e drejtë.

2018-10-11 16_21_51-Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) • Instagram photos and videos

Link: https://www.instagram.com/p/BowcXUcj4rh/?taken-by=kejvina_kthella

View this post on Instagram

Kush do me mbante nese do rrezohesha ? 🤪

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Link: https://www.instagram.com/p/BnMFVmZDTEV/?taken-by=kejvina_kthella

View this post on Instagram

Ehhh shikimi chicoooo 👁

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Link: https://www.instagram.com/p/BnLdFr4Dp3o/?taken-by=kejvina_kthella

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BZEQLQSjukw/?taken-by=kejvina_kthella