Home Tag "bella hadid"

Set fotografik totalisht nudo, modelja ndez rrjetit me foto përvëluese

0
Modelja e njohur Bella Hadid ka vendosur që të pozojnë totalisht nudo në disa foto të shkëputura nga seti i fundit fotografik. Në njërën prej fotove Bella përdor çantën për të mbuluar pjesët intime, ndërsa është mbledhur duke përdorur gjunjët për të mbuluar pjesën e gjoksit. Ndërsa në një foto tjetër ka përdorur përsëri një […]

Femra më e bukur në botë sipas shkencës, nuk do ta besoni kush u zgjodh

0
Super modelja Bella Hadid është shpallur sipas shkencëtarëve femra më e bukur në botë. Pas matjeve të bëra sipas një ekuacioni matematikor të përcaktuar nga grekët e lashtë, fytyra e Bella Hadit përputhet në masën 94% me standartet e fytyrës perfekte. Shkencëtarët kanë llogaritur madhësinë dhe pozicionin e buzëve, mjekrës dhe syve dhe mesa duket […]

Bella Hadid “shtang” ndjekësit, ekspozon nga afër pjesët intime

0
Modelja Bella Hadid është një ndër emrat më të kërkuar në industrinë e modës. Ylli i pasarelave ka ndarë me ndjekësit disa foto shumë të nxheta në Instgram, duke ekspozuar pjesët intime të trupit. E veshur me bikini shumë të vogla, modelja nuk i lë vend imagjinatës, teksa shfaqet teper ptovokuese. View this post on […]

Kur sheh Bella Hadid, nuk ke ç’e do imagjinatën

0
Modelja Bella Hadid është një ndër emrat më të kërkuar në industrinë e modës. Dje ylli i pasarelave ndau me fansat foto të nxehta në Instagram. Ndonëse fotografitë ishte me blur dhe ndriçim të zbehtë, 21-vjeçarja dukej shumë provokuese. Tepër transarente ajo vë në pah gjoksin duke mos i lënë vend imagjinatës. ten points if […]

Armina shprehu rezerva për Bella Hadid, ndërsa së fundmi e ndjek live

0
Blogerja, para disa javësh “shpërtheu” në një postim në rrjetin social Instagram dhe nuk i la pa shprehur rezervat per bukurinë e modeles me famë botërore Bella Hadid. Armina Mevlani tashmë është pjesë e industrisë së modës në Shqipëri dhe në përpjekje për të depërtuar në industrinë botërore. Ndërsa ditën e sotme Armina ka ndjekur një sfilatë […]

Promovohen sandale me famë botërore, por të gjithë i kanë sytë te Bella

0
Nën dritat e prozhektorëve të setit fotografik sërish modelja e njohur Bella Hadid. Ajo është zgjedhur si imazhi i firmës së njohur të këpucëve, Giuseppe Zanotti. Bukuroshja ka realizuar fotosesion për markën prestigjioze për të promovuar sesionin e Pranverë/Verë 2018-të. Në fotot e realizuara nga Mert Alas, modelja shfaqet mjaft seksi, e veshur me një trupore […]

Armina del kundër modeles Bella Hadid

0
Bëhet fjalë për një artikull reviste në të cilin shfaqet Bella dhe ndryshimi i saj gjatë viteve. Sigurisht që anatomia e fytyrës në dy fotot nuk është e njejta pasi ajo ka ndyshuar me kalimin e kohës, dhe kjo ka mjaftuar për ti dhënë arsye Arminës të bëjë komentin e saj. Bloger-ja Armina Mevlani ka […]

Bella Hadid imiton Emily Ratajkowski, ‘veshur’ vetëm me makarona

0
Bella Hadid dhe kolegia e saj e “Victoria’s Secret”, Taylor Hill, janë mbuluar me ushqim dhe kanë pozuar totalisht të zhveshura për setin fotografik “Vogue Italia”. Në fotot e publikuara dy modelet bukuroshe shihen nudo mbi tavolinën ku nuk mungojnë ushqimet e shumta, përfshi edhe makaronat. Duket se këto foto provokuese vijnë pas fotogafisë së […]

Të veshurat më bukur në Festivalin e Kanës

0
Një prej elementëve që analizohet në evente të tilla është veshja. Festivali i Kanës mblodhi emra të mëdhenj të artit në jug të Francës dhe ky vit ishte i 70-ti që u organizua. Burrat e sidomos vajzat dhe gratë ishin përkushtuar maksimalisht për t`u paraqitur denjësisht, me veshje të realizuara mjeshtërisht nga emra të mëdhenj […]