Home Tag "Bes Kallakut"

Bes Kallakut i ndodh gjëma. I fryhet këmba i bëhet “daulle”

0
Aktori Bes Kallaku është një ndër personazhet më të adhuruar nga publiku dhe ndër më të komentuarit për jetën private. Që prej ardhjes në jetë të Ajkës, bijës së tij, aktori i është përkushtuar familjes. Madje disa herë Besi është shprehur se ndihet shumë i lodhur dhe se ka nevojë për gjumë, por ditën e sotme […]

Kimikati tregon se kujt i ngjan vajza e Bes Kallakut

0
Para dy ditësh Xhensila Myrtezaj solli në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushen Ajka. Pjesë e gëzimit janë bërë edhe miqtë dhe të afërmit e çiftit të cilët kanë shkuar menjëherë kanë vizituar vogëlushen në spital. Një prej tyre është dhe aktori i humorit, Olsi Bylyku. Pasi ka shkuar e ka takuar Ajkën, ai ka […]

Xhensila shkëlqen si drita por Besi nuk rri dotë pa u tallur

0
Prindërimi i ardhshëm i Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezait është ndër temat më të klikuara në mediat rozë. Muaj më parë ata dhanë lajmin se po presin të bëhen prindër, kurse Xhensila shumë shpesh sjell imazhe të bukura si shtatzënë. Së fundi, këngëtarja shpërndau një fotografi në të cilën ishte veshur me një fustan të […]

Reklamoi kompaninë që mashtroi shqiptarët. Fansat i sulen Bes Kallakut

0
Aktori i mirnjohur Bes Kallaku përmes videove dhe fotove ka ftuar ndjekësit e tij që të blejnë karburantin e një kompanie që shpalli falimentimin disa ditë më parë. Besi ka qenë imazhi mediatik i kompanisë së karburanteve “Gulf”. Por pas kritikave ai sot reagoi në Instagramin e tij ku tha se kërkonte falje pasi nuk e dinte dhe do […]

Brenda shtëpisë luksoze të Bes Kallakut, në Gjirin e Lalëzit

0
“Për drekë me mua” ne “E Diela Shqiptare”, është një nga ato programe ku përpos gatimit mësohen edhe shumë të panjohura mbi personazhet publikë. Së fundmi pjesë e një prej puntatave ka qënë Bes Kallaku. Aktori i humorit kishte zgjedhur t’i ftonte miqtë e tij VIP në shtëpinë që ai dhe Xhensila kanë në një kompleks turistik në […]