Home Tag "besi"

Xhensila i shpreh dashurinë me fjalët më të bukura, ja si përgjigjet Besi

0
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashuria për publikun. Ata janë martuar prej disa vitesh ndërsa kanë sjellë në jetë edhe një vajzë. Shpesh herë i shohim teksa ndajnë me fansat dhe ndjekësit në rrjetet sociale momentet më të bukura të kaluara nën shoqërinë e njëri tjetrit, ndërsa […]

Romantik si Besi, Xhensila poston momentet intime nga fundjava

0
Xhensila dhe Besi janë padyshim një prej çiftve më të dashura për publikun. Ata të dy janë martuar disa vite më parë dhe kanë sjellë në jetë një vajzë. Shpesh herë aktivë në rrjetet sociale ata ndajnë me publikun dhe ndjekësit momentet më të bukura së bashku. Fundjava i ka gjetur në natyrë dhe këngëtarja […]

Ajka ushqen dhitë në fshat dhe duket kaq e lumtur

0
Vajza e Xhensilës dhe Besit, duket se ka një pasion dhe dashuri për fshatin dhe kafshët. Vetë Besi ka postuar disa foto dhe video me vogëlushen që duket se nuk e ka aspak problem të rrijë në mes të kafshëve. Këtë herë ka qenë Xhensila që përmes disa videove ka treguar se ata ndodhet aktualisht […]

Ajka pikturon fytyrën e Besit, rezultati do t’ju bëjë të qeshni me lot

0
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezai janë bërë prindër të një vajze dy vite më parë. Ajka është rritur tashmë dhe është bërë një bukuroshe e vërtetë që ka shumë qejf të pikturojë, por rrallë në fletë të bardhë. Vogëlushja ka fiksim të pikturojë muret, ose fytyrën e babit. Në një video të postuar në instagramin […]

Besi poston foton e rrallë nga dita e parë e shkollës, nuk do ta njihni

0
Në ditën e parë të shkollës për sistemin para universitar, personazhe të njohura kanë uruar fëmijët e tyre teksa i përcollën drejt rrugës së gjatë të dijes. Aktori Bes Kallaku ka zgjedhur të urojë të gjithë fëmijët dhe sidomos ata që ulen për herë të parë në bankat e shkollës me një foto nga fëmijëria […]

Ajka rrethuar nga pulat, Besi ndan momentet më gazmore me të bijën

0
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezai janë një prej çifteve më simpatik të showbizit. Ata janë bekuar me një vajzë dy vite më parë dhe shpesh herë i shohim teksa postojnë në rrjetet sociale foto dhe video të vogëlushes Ajka. Vogëlushja tashmë është rritur dhe është bërë një zonjushë shumë e bukur e cila ashtu si […]