Home Tag "Blendi Fevziun"

“Shokë për kokë.” Nuk do e besoni cila mikeshë surprizoi sot Blendi Fevziun

0
Ata kanë një marrëdhënie të hershme miqësore mes tyre, por shoqëria e tyre duket se pësoi një krisje në kohën kur moderatori i kushtoi një emision të tërë “fustanit rrjetë”. Blendi Fevziu dhe Bleona Qereti janë puqur në ambientet e TvKlan, duke postuar edhe një foto në “Instagram” Këngëtarja ka publikuar foton me moderatorin duke e shoqëruar […]

I ftuari i veçantë përlot Blendi Fevziun

0
Gjatë transmetimit të emisionit “Opinion” mbrëmjen e djeshme  moderatori Blendi Fevziu u përlot si rrallë herë. Ka qenë i ftuari Sokol Mirakaj, ish i përndjekur politik, i cili ka provuar mbi supe peshën e rëndë të kampit të Tepelenës, që me rrëfimin e tij e ka prekur shumë Fevziun. Kujtojmë se Blendi Fevziu vjen nga një […]