Home Aktualitet I ftuari i veçantë përlot Blendi Fevziun
I ftuari i veçantë përlot Blendi Fevziun
0

I ftuari i veçantë përlot Blendi Fevziun

0
0

Gjatë transmetimit të emisionit “Opinion” mbrëmjen e djeshme  moderatori Blendi Fevziu u përlot si rrallë herë.

Ka qenë i ftuari Sokol Mirakaj, ish i përndjekur politik, i cili ka provuar mbi supe peshën e rëndë të kampit të Tepelenës, që me rrëfimin e tij e ka prekur shumë Fevziun.

Kujtojmë se Blendi Fevziu vjen nga një familje të ish të përndjekurish politikë dhe histori të tilla duket se e prekin tej mase moderatorin. Por jo vetëm. Kushdo do të prekej nga rrëfime të tilla.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=hj0_7nSZv6w

Link: https://www.youtube.com/watch?v=Qif83_YKyL8

Link: https://www.youtube.com/watch?v=oLVq_vfGVXk

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/blendifevziu/