Home Tag "Blero foto"

Blero komenton familjen e Afronës, ja çfarë thotë për ta

0
Këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika lidhën kurorë gati dy muaj më parë në një ceremoni krejt të veçantë pranë bregdetit. Ata kanë postuar shumë foto e video nga dasma e tyre ku Afrona shkëlqeu sin use veshur me një fustan shumë të bukur dhe një grim minimalist me detaje të vogla mjaft interesante. […]