Home Tag "blero"

Blero i përgjigjet ‘flakë për flakë’ thumbave të Afronës

0
Blero dhe Afrona kanë vendosur t’i përgjigjen njëri-tjetrit me postime thumbuese në rrjete sociale pas ndarjes. Pas deklaratës indireket që Afrona i bëri pak më parë duke thënë se ka humbur shumë kohë me gjëra që s’ia vjejnë ka reaguar Blero. Me një postim në rrjete sociale ai shkruan: ‘Mosmirënjohja është monedha e zakonshme me […]

‘Kam humbur kohë me…’, Afrona thumbon pas ndarjes nga Blero

0
Afrona dhe Blero po kalojnë një krizë të fortë në raportin e tyre. Ajo ka preferuar të mos reagojë drejtpërdrejtë mbi lajmet që qarkullojnë. Postimi i saj i fundit është interpretuar si një deklaratë ndarje. ‘Sa më shumë rritesh, aq më e qetë bëhesh. Jeta të përul aq shumë sa mosha jote. Ti e kupton […]

Pas dyshimeve për ndarjen nga Afrona, flet më në fund Blero

0
Blero dhe Afrona kanë qënë kryefjala e mediave rozë kohët e fundit për shkak të jetës së tyre private. Lidhja e tyre u vu re se ishte drejt krisjes muaj më parë, por asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar këtë fakt publikisht. Së fundmi Blero ka qënë i ftuar në emisionin “T7” ku ka […]

A kishte urim nga Afrona? Ja si po i gëzohet ditëlindjes Blero

0
Blero sot feston 44 vjetorin e lindjes. Urimet për këngëtarin kanë qenë të shumta që në orët e para të mëngjesit. Kjo ditëlindje është një arsye më shumë për të festuar sukseset e tij profesionale. Për sa i përket jetës private të gjithë janë bërë kurioz për një urim nga Afrona por gjërat duket se […]

Krizë e fortë në çift, Blero dhe Afrona marrin vendimin e rradhës

0
Blero dhe Afrona duket se po kalojnë një krizë të fortë në çift. Prej kohësh ata kanë fshirë të gjitha postimet në rrjete sociale. Blero udhëtoi drejt Zvicrës duke zgjuar shpresën tek ndjekësit për një ribashkim mes tyre. Raporti i tyre nuk ka progres. Dyshja tashmë nuk ndiqen dhe në rrjete sociale. Ende nuk ka […]

U tha se janë ndarë, Afrona dhe Blero reagojnë kështu pas lajmeve

0
Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika prej ditësh diskutohen në media për një ndarje mes tyre. Shkaka për këto aludime janë bërë fshirja e fotove nga rrjetet sociale. Pas zhurmës mediatike ata kanë reaguar me postime të ndryshme në rrjet. Afrona ka pozuar me të motrën ndërsa Balero ka pozuar me familjen ku partnerja […]