Home Tag "blero"

A kishte urim nga Afrona? Ja si po i gëzohet ditëlindjes Blero

0
Blero sot feston 44 vjetorin e lindjes. Urimet për këngëtarin kanë qenë të shumta që në orët e para të mëngjesit. Kjo ditëlindje është një arsye më shumë për të festuar sukseset e tij profesionale. Për sa i përket jetës private të gjithë janë bërë kurioz për një urim nga Afrona por gjërat duket se […]

Krizë e fortë në çift, Blero dhe Afrona marrin vendimin e rradhës

0
Blero dhe Afrona duket se po kalojnë një krizë të fortë në çift. Prej kohësh ata kanë fshirë të gjitha postimet në rrjete sociale. Blero udhëtoi drejt Zvicrës duke zgjuar shpresën tek ndjekësit për një ribashkim mes tyre. Raporti i tyre nuk ka progres. Dyshja tashmë nuk ndiqen dhe në rrjete sociale. Ende nuk ka […]

U tha se janë ndarë, Afrona dhe Blero reagojnë kështu pas lajmeve

0
Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika prej ditësh diskutohen në media për një ndarje mes tyre. Shkaka për këto aludime janë bërë fshirja e fotove nga rrjetet sociale. Pas zhurmës mediatike ata kanë reaguar me postime të ndryshme në rrjet. Afrona ka pozuar me të motrën ndërsa Balero ka pozuar me familjen ku partnerja […]

Afrona ka ditëlindjen – Blero e surprizon në këtë formë unike

0
Afrona Dika dhe Blero janë një ndër çiftet më simpatik të skenës. Blero bie shumë në sy për detajizmin që e karakterizon në çdo postim dhe ne çdo fjalë që i dedikon dashurisë së tij, Afronës. Ajo sot feston ditëlindjen dhe nuk kishte sesi të mungonte urimi më i bukur i dedikuar ndonjëherë nga Blero. […]

Blero feston ditëlindjen, Afrona surprizon me urimin e ëmbël

0
Blero është një nga zërat më të dashur të muzikës shqiptare dhe jo vetëm. Në familjen e tij sot ka vend për festë. Blero feston 43 vjetorin e lindjes dhe në mes të urimeve të shumta nga miqtë dhe të a fërmit, vëmendjen e rrëmbeu urimi i bashkëshortes. ‘Gëzuar ditëlindjen burrit më të adhuruar, të […]