Home Tag "bora"

Pas rikthimit, Bora i dedikon një tatuazh të veçantë Donaldit

0
Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë kthyer ndër dyshet më të komentuara së fundmi për shkak të rikthimit së bashku. Bora prej ditësh po shijon pushimet me familjen në Turqi. Moderatorja ka zbuluar një dedikim të veçatë që ka bërë në trupin e saj për aktorin. Forma e tatuazhit që ajo ka bërë në trup […]

Olsa Muhameti rrëfen pse Bora nuk konfirmon lidhjen me Donaldin

0
Olsa Muhameti ka qënë e ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin “Wake Up” ndër të tjera ka folur për lidhjen e shumëpërfolur të moderatores Bora Zemani dhe aktorit Donald Veshaj. Ajo u pyet nga Isli Islami nëse historia Donaldit dhe Borës po përdoret nga këta të fundit. Autorja u përgjigj duke i referuar njohjes me […]

Merr fund bashkëpunimi i bujshëm, Olsa lë jashtë Bora Zemanin

0
Olsa Muhametin dhe Bora Zemanin prej vitesh u mësuam t’i shikonim duke bashkëpunuar në ekran. Autorja e zhurmshme Olsa Muhameti ka ndarë me ndjekësit njoftimin e papritur. ‘Kepi i Tundimeve’ fillon në korrik. Pjesa më e madhe po mendonin se do ta moderonte Bora por jo. Bashkëpunimi i Borës me Olsën është ndërprerë me kaq […]

Sezoni i ardhshëm pa Bora Zemanin? Flet më në fund Olsa Muhameti

0
Kohët e fundit, në rrjet kanë qarkulluar fjalë të cilat ngrejnë dyshime se nuk do të jetë më Bora Zemani ajo që do të moderojë emisionin më të ndjekur “Përputhen” në sezonin e tij të ardhshëm. E kush tjetër mund të na jap një informacion më të sigurtë sesa vetë autorja e programit, Olsa Muhameti. […]

Nuk përmbahen më, Bora dhe Donaldi komunikojnë hapur lidhjen e tyre

0
Bora dhe Donaldi janë protagonistët e vitit në mediat rozë. Dyshja pas rikthimit nuk i kursejnë komentet publike me njëri-tjetrin. Moderatorja krahas një postimi në rrjete sociale shkruan: “Erdhi vera apo akoma?” Përgjigjien këtë herë ia ka dhënë Donaldi publikisht. ‘Ja se erdhi, po parkon’, shkruan ai teksa ka postuar një foto të tij duke […]

Bora dhe Arbori bëjnë xhestin e zhurmshëm ndaj Donaldit

0
Bora dhe Donaldi pas rikthimit po mundohen të qëndrojnë larg vëmendjes mediatike. Popullaritetin që ka marrë historia e tyre është e pamundur t’i shpëtojë syrit kritik të ndjekësve. Së fundmi Bora ka nxjerrë shëtitje qenin e Donaldit së bashku me Arborin. Kujtojmë se në emisionin e tyre Gjiko iu tha që të mos lodhen duke […]