Home Tag "bore"

Trazira në mot, bora dhe temperaturat e ulta pritet të dominojnë vendin

0
Moti ka filuar me vranësira dhe reshje shiu në zonat bregdetare. Reshje dëbore shfaqen në gjysmën lindore të Shqipërisë. Sipas MeteoAlb parashikohet që pasditja dhe nata të sjellin rënie të temperaturave dhe për pasojë edhe zonat e ulëta rrezikojnë të përfshihen nga reshjet e dëborës. Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes por ulen […]

Trejsi bën një deklaratë publike për të gjithë meshkujt

0
Trejsi së fundmi është në qëndër të mediave dhe gjithmonë e më shumë është provokuese me postimet që bën në profilet e saj zyrtare të rrjeteve sociale. Trejsi ka ftohtë dhe për këtë ka bërë një deklaratë publike për të gjithë meshkujt. Kush është i gatshëm të shkoj ta ngrohi pak vajzën. Link: https://www.instagram.com/p/BtOkOtNhAK9/ Burimi i […]

Diçka e bukur i ka ndodhur Rita Orës në Paris

0
Bora që bie në dimër duket bukur në sytë e të gjithëve. Madje shumë njerëz e presin me pa durim që flluskat e borës të bien. Nuk ka rëndësi mosha, ti bëhesh fëmijë menjëherë kur sheh atë të bie. Edhe Rita Ora është duke e shijuar rënien e borës në Paris. Gjatë qëndrimit të saj […]

Skiatori Ledri Vula

0
Ledri Vula si duket e do shumë borën, madje ai po e shijon atë pikërisht në një vend ku ka shumë borë. Kështu duket në fotografitë që ai është duke i postuar në rrjetin social instagram. Përmes këtyre fotove duket se Ledri është duke ia kaluar mjaft mirë dhe se atij i pëlqen shumë ky […]

11 destinacionet për personat që dashurojnë dimrin

0
Sezoni i dimrit është këtu tashmë dhe ju duhet të ndjeheni të lumtur, por në fakt jo të gjithë e pëlqejnë këtë stinë. Por për të gjithë ju që e dashuroni dimrin dhe keni vendosur të pushoni këtë periudhe ku bora ka përfshirë pjesën më të madhe të territoreve në botë, ne ju sugjerojmë 11 […]