Home Tag "brenda shtepise luksoze"

Brenda shtëpisë që ka kushtuar 20 milionë dollarë të Fatmir Hysenbelliut

0
Eshtë një ndër meshkujt më të pëlqyer e të lakmuar nga femrat. Fatmir Hysenbelliu i ka bërë vend vetes si një nga  personazhet më të komentuar të shoëbizit. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe ka një numër të madh ndjekësish. Jeta e tij luksoze dhe postimet e shumta tërheqin gjithmonë vëmendjen e fansave. Së fundmi, […]

Brenda vilës superluksoze të Morena Tarakut, këngëtarja zbulon pamjet

0
Morena Taraku njihet për jetën e saj luksoze dhe vazhdimisht publikon në rrjetet sociale foto me imazhe mbreslënëse. Këngëtarja është shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe nuk heziton që përveç punës së saj, të shpërndajë dhe foto nga përditshmëria. Së fundmi Morena ka publikuar disa pamje nga shtëpia e saj, ku shihet se është […]

Brenda shtëpisë luksoze të Linda Halimit, këngëtarja zbulon pamjet

0
Këngëtarja shqiptare, Linda Halimi, muajin e kaluar u bë nënë për herë të parë e një vajzë, të cilët e pagëzoi me emrin Kaimina. Këngëtarja, e cila prej vitesh tashmë është zhvendosur për të jetuar në SHBA, së bashku me bashkëshortin e saj amerikan, ka blerë së fundmi një shtëpi gjigande. Këngëtarja është shumë aktive […]