Home ShowBiz Brenda vilës superluksoze të Morena Tarakut, këngëtarja zbulon pamjet
Brenda vilës superluksoze të Morena Tarakut, këngëtarja zbulon pamjet
0

Brenda vilës superluksoze të Morena Tarakut, këngëtarja zbulon pamjet

0
0

Morena Taraku njihet për jetën e saj luksoze dhe vazhdimisht publikon në rrjetet sociale foto me imazhe mbreslënëse.

Këngëtarja është shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe nuk heziton që përveç punës së saj, të shpërndajë dhe foto nga përditshmëria.

Së fundmi Morena ka publikuar disa pamje nga shtëpia e saj, ku shihet se është një vilë gjigande me pishinë.

Po ashtu shtëpia duket e arreduar në mënyre shumë klasike dhe moderne.

2065480077282709275_211014419

2065968900647291893_211014419

2065578618009236107_211014419

Link: https://www.instagram.com/stories/morenataraku/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/stories/morenataraku/