Home Tag "Butrinti"

Çmimi marramendës i veshjes së Butrintit, jo vetëm femrat shpenzojnë

0
Këngëtari Butrint Imeri është dalluar gjithmonë për fizikun dhe stilin e tij të veçantë. Ai është një prej këngëtarëve më të preferuar sidomos prej femrave dhe ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes sidomos sa i takon jetës së tij private. Këngëtarin e shohim vazhdimisht në formë perfekte dhe sidomos gjithmonë të kombinuar me veshje […]

Ndryshon look papritur, Butrinti habit fansat me flokët biond

0
Këngëtari Butrint Imeri ka vendosur krejt papritur të ndryshojë look duke hequr dorë nga floku i errët dhe duke u shndërruar në biond. Ai i ka befasuar jo pak fansat me lookun e ri, duke qenë se të gjithë janë mësuar ta shohim me flokë të errët. Këngëtari shfaqet me flokë shumë të shkurtër dhe […]

Butrinti ndryshon look nga karantina, ja kujt ja besoi pamjen e re

0
Këngëtari Butrint Imeri ka vendosur që në këto ditë karantine të ndryshojë look. Ndryshe nga shumë kolegë të tjerë që janë qethur tullë apo modelin e kanë lënë në duar të familjarëve, Butrintin duket sikur po e qeth një profesionist. Këngëtari në përfundim të procesit ka një model të ri flokësh dhe duhet pranuar se […]

Zbulohet e dashura e Butrint Imerit, nuk do ta besoni kush është

0
Këngëtari i njohur Butrint Imeri është përfolur gjatë për një lidhje me Kiara Titon, madje për pushime në Santorini  vitin që shkoi u përfol se këngëtari ishte me moderatoren, por që më vonë rezultoi thashethem. Tashmë mund ta themi me siguri të plotë se këngëtari në Santorini nuk ka qenë me Kiarën, por me modelen […]

E tha më në fund! Butrinti sqaron për herë të parë marrëdhënien me Kiarën

0
Këngëtari i njohur Butrint Imeri është përfolur gjithmonë për një lidhje të mundshme me moderatoren Kiara Tito. Por pavarësisht se ata janë para shpesh nën shoqërinë e njëri tjetrit, asnjëri prej tyre nuk ka konfirmuar asnjë prej zërave që kanë qarkulluar lidhur me marrëdhënien e tyre. Moderatorja gjithmonë e ka shmangur ose është përgjigjur me […]

Butrinti dhe Kiara bëjnë lëmsh fansat, kush është femra misterioze që shoqëron Butrintin në Santorini??

0
Këngëtari Butrint Imeri dhe moderatorja simpatike Kiara Tito, janë përfolur vazhdimisht për një lidhje mes tyre Ata kanë bërë gjithmonë fansat të dyshojnë, por asnjëherë nuk e kanë pranuar publikisht. Aktualisht ata na kanë bërë edhe më shumë lëmsh, pasi këngëtari ka postuar disa foto e video nga pushimet në San Torini, ku duket qartë […]