Home Tag "coming soon"

Vjen bashkëpunimi më gazmor mes Olsi Bylykut dhe Lorenc Hasrama

0
Pas suksesit të dyshes së suksesshme në “Këngën Magjike” me këngën e titulluar “Si të flas”. Olsi dhe Lorenci kanë zgjedhur që të jenë sërish të dy në një projekt të ri që pritet të publikohet së shpejti. Olsi ka zbuluar vetëm disa detaje të këtij projekti me një video coming soon të shkurtër të […]

Fifi mahnit me fotot e reja

0
Filloreta Raçi e njohur si Fifi, është duke u bërë gjithnjë e më e dashur për publikun, madje ajo nuk nguron që t’i mahnis ata me fotografitë që sjell në rrjetin social instagram. Së fundmi ajo ka postuar tre fotografi rradhazi, dhe mënyra se si është paraqitur në ato fotografi është mahnitëse. Fifi ka dëshmuar […]

Lauresha godet sërish – Këtë herë në bashkëpunim me Sant dhe Marly

0
Pas suksesit të këngës më të fundit të Laureshës “Nalu pak”, e cila theu rekorde klikimesh. Lauresha nuk ka vendosur të ndalet. Një tjetër këngë ritmike vjen së shpejti në këtë periudhë të ftohtë. Këtë herë Lauresha nuk është vetëm, do të bashkëpunojë me djemtë e suksesshëm Sant dhe Marly. Akoma nuk kemi një informacion […]

Valton Krasniqi ka një kërkesë për të

0
Këngëtari Valton së fundmi na ka dhënë një lajm të mirë, që një super projekt i ri është duke ardhur rrugës. Kënga është shumë ritmike dhe do të mbajë titullin “A ma jep”, kërkesën ai e ka bërë drejtpërdrejt por në ditën e publikimit të klipit do zbulojmë gjithçka rreth përgjigjes së saj. Më poshtë […]

Silva dhe Dafi rikthehen bashkë – Këngë për dashurinë e tyre

0
Silva dhe Dafi e kanë treguar se hitet e sjella së bashku arrijnë rekorde klikimesh. Ishin bashkë në “Të ka lali shpirt” e po ashtu edhe në “Tequila”. Këtë herë projekti titullohet “I Love You” dhe ku i dihet ndoshta është një dedikim për njëri-tjetrin. Gjithçka mbetet për t`u parë në klip, por ajo që […]

Blunt dhe Real – ‘Coming soon’ si asnjëherë më parë

0
Hyri muaji tjetër dhe bashkë me të do të vijë edhe hiti më i ri nga Blunt dhe Real. Vetëm se këtë herë kanë menduar diçka ndryshe. Coming soon-i i klipit të ri ka ardhur i shkruar në një mënyrë krejtësisht origjinale. “Kaming sun maj frend”, shkruhet në të. Të dy artistët gjithmonë gjejnë detaje […]

Gent Fatali dhe Dj Eri Dee do të publikojnë sot…

0
Gent Fatali dhe Dj Eri Dee do të sjellin sot për të gjithë coming soon- in e hitit më të ri. Bëhet fjalë për një super projekt të djemve, që sot do të zbulojë vetëm majën e ajsbergut. Dy artistët kanë punuar gjatë me këtë projekt duke u menaxhuar nga “Max Production” dhe tashmë do […]

Kujt i thotë Enca “Dreq”

4.88K
Është lançuar sot në orën 16.00 coming soon- i më i ri dhe i shumëpritur i klipit “Dreq” të Encës. Në kanalin e saj zyrtar në Youtube ka dalë për herë të parë ky trailer. Por se kujt i thotë Enca “Dreq”, mbetet për të zbuluar. Më poshtë është edhe trailer- i.