Home Tag "David Olney"

Arti në zi! Këngëtari humb jetën në skenë gjatë performancës

0
Këngëtari dhe tekstshkruesi amerikan David Olney është ndarë nga jeta në moshën 71 vjeçare ndërsa ishte duke performuar në skenë Këngëtari ka pësuar një atak në zemër ndërsa ishte duke kënduar përballë fansave të tij në Florida këtë të shtunë. Ai u ndal në mes të një kënge pasi u ndie keq dhe ka thënë […]