Home Tag "davidson"

Pete Davidson dhe Madelyn Cline në krizë pas një viti lidhje

0
Pete Davidson dhe Madelyn Cline thuhet se janë ndarë pas një romance të stuhishme që zgjati më pak se një vit. Çifti, i cili filloi lidhjen në shtator 2023. Davidson dhe Cline filluan të takoheshin me thashethemet shtatorin e kaluar, të cilat u konfirmuan në tetor, kur ata bënë një festë të dytë të Saturday […]

Sherr virtual! Pete Davidson nuk i kursen thumbat për Kanye West

0
Pete Davidson me sa duket i bën hije Kanye West në Instagram dhe një gjë të tillë e tregojnë reagimet dhe postimet e tij të çuditshme së fundmi. Pete Davidson me sa duket ka vënë në shënjestër Kanye West me një postim delikat në faqen e tij të sapo riaktivizuar në Instagram. Ndërsa ai nuk […]