Home ShowBiz Pete Davidson dhe Madelyn Cline në krizë pas një viti lidhje
Pete Davidson dhe Madelyn Cline në krizë pas një viti lidhje
0

Pete Davidson dhe Madelyn Cline në krizë pas një viti lidhje

0
0

Pete Davidson dhe Madelyn Cline thuhet se janë ndarë pas një romance të stuhishme që zgjati më pak se një vit. Çifti, i cili filloi lidhjen në shtator 2023.

Davidson dhe Cline filluan të takoheshin me thashethemet shtatorin e kaluar, të cilat u konfirmuan në tetor, kur ata bënë një festë të dytë të Saturday Night Live. Të dy u panë të kapur për dore dhe ishin të lumtur, shumë të dashuruar.

Megjithatë, nga janari, ata kishin pushuar së ndjekuri ngjarjet si çift, duke i bërë njerëzit të spekulonin për statusin e marrëdhënies së tyre.

Burime pranë çështjes zbulojnë se Madelyn nuk po kërkonte diçka shumë serioze me Pete.

Lajmi i ndarjes dërgoi fansat në mediat sociale për të ndarë mendimet e tyre, me shumë veta që vunë në dukje se ata mbronin të dy yjet.

Linku: https://www.hypefresh.com/pete-davidson-madelyn-cline-split-after-whirlwind-romance/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/petedavidson.93/