Home Tag "dea"

Nga spitali Dea Mishel njofton ndjekësit për gjendjen e saj shëndetësore

0
Dea Mishel nëpërmjet një postimi në rrjete sociale na tregoi se ka kaluar një periudhë aspak të lehtë shëndetësore. Pa zbuluar shumë detaje Dea zbuloi se i është nënshtruar një ndrërhyrje kirurgjikale e cila ka zgjatur shumë. Fatmirësisht gjendja e saj është mirë. Të shumta kanë qenë personazhet që i kanë uruar shërim të shpejtë […]

Dea, Drini apo Ledjona, kush pritet të rikthehet në Big Brother Vip?

0
Dea Vieri me një postim në rrjete sociale ka ngritur dyshimet për një rikthim në shtëpinë vip. Dea krahas një postimi me Ledjonën dhe Drinin ka shkruar: Kush futet të shtunën? Kujtojmë se Graciano u rikthye si banor pas eleminimit. Mbetet të presim të shtunën për të zbuluar se cili prej banorëve do të rikthehet […]

Shfaqen së bashku në Paris, Dea rikthehet me ish të dashurin

0
Dea Mishel dhe ish i dashuri i saj Isli ikanë dhënë një mundësi tjetër romancës. Ish-konkurrentja e ‘Big Brother Vip’, Dea Mishel është rikthyer me ish- të dashurin e saj Islin me të cilin ka patur një lidhje 5 vjeçare. Burime paranë iconstyle kanë sjellë pamjet nga çifti në Paris. Dyshja janë fotografuar duke shijuar […]

Kristi e uron kështu Dean për ditëlindje

0
Dea Mishel sot është vajza e ditëlindjes. Urimet për të kanë qenë të shumta nga miqtë dhe të afërmit. Ndjekësit po prisnin me shumë kuriozitet urimin e Kristit. Ai krahas postimit të Deas për ditëlindje i shkruajti. “Happy bday Dea”. Kujtojmë se Dea dhe Kristi janë përfolur jo pak herë për një romancë të mundshme […]