Home Tag "Demi rose"

Modeles i shkon shtrembër bikini, zbulon më shumë nga ç’duhet

0
Demi Rose është një prej modeleve më të guximshme të cilën e shohim të ekspozojë vazhdimisht format e saj të bollshme. Ajo ka pozuar shpesh herë edhe totalisht e zhveshur ose me bikini minimaliste që nuk i lënë vend imagjinatës. Në plazhe dhe vende ekzotike, në perëndime apo lindje dielli, fotot e saj kanë tërhequr […]

Modelja guxon sërish, gati zbulon pjesët intime me bikini minimaliste

0
Demi Rose një prej modeleve më të njohura, kjo jo vetëm për shkak të formave të bollshme, por edhe faktit që i ekspozon vazhdimisht, guxon sërish. Këtë herë ajo i përshëndet fansat e saj me disa foto nga plazhi ku pozon me bikini minimaliste. Modelja pozon e shtrirë ndërsa shfaqet tejet provokuese me rërë në […]

Lutet totalisht e zhveshur gjatë perëndimit, modelja na la pa fjalë

0
Modelja e njohur Demi Rose ka vendosur sërish të na lëjë pa fjalë. Këtë herë ajo ndodhet në Tajlandë dhe nuk kanë se si të mungojnë fotot e saj provokuese. Ajo ka pozuar totalisht e zhveshur me në sfond perëndimin e diellit  e ndërsa sheh nga aparati duket sikur lutet. Madje në komentin krahas fotos, […]

Modelja i vë flakën rrjetit ekspozon të pasmet gjigande nga plazhi

0
Modelja e njohur Demi Rose guxon sërish, këtë herë me një foto nga plazhi ku ekpozon totalisht të pasmet e saj gjigande. Në një foto të shpërndarë në instagramin e saj modelja pozon nga plazhet fantastike të Tajlandës që duken si parajsa mbi tokë. Demi ka vendosur ti kthejë kurizin aparatit ndërsa zgjedh një palë […]

Këtë herë e tepron vërtetë, modelja shpërthen rrjetin me foto nudo

0
Demi Rose është vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes për shkak të fotove të saj të guximshme ku e shohim gjithmonë gati të zhveshur duke ekspozuar format e saj. Ajo ka pozuar gati e zhveshur edhe në mes të rrugës duke hutuar shpesh herë kalimtarët. Këtë herë Demi pozon në një shkretëtirë ku shfaqet […]