Home Tag "Demi rose"

Demi Rose më e nxehtë se dielli i Ibizas

0
Ajo është e njohur për fomat e saj të ekzagjeruara. Dhe Demi Rose tregoi asetet e saj teksa shijonte rrezet e diellit në Ibiza. E veshur me bikini 23 vjeçarja dukej mjaft seksi dhe nuk ka shumë nevojë për koment. Me & my sidekick ☺️🤞🏽 A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on Aug 15, […]

Doni “arsyen” e temperaturave të larta në Spanjë? Quhet Demi Rose

0
Ditët e fundit Spanja po kalon periudhë të vështirë pasi temperaturat po kapin kulmin duke arritur deri në 48 gradë celsius, një temperaturë rekord për këtë vend. Modeles Demi Rose nuk i bëjnë përshtypje temperatura e lartë dhe ka zgjedhur Ibizan për të pushuar e për të treguar format e saj bombastike. Rose madje sfidon […]

Pamje të nxehta nga dhoma e gjumit. ,Demi Rose hipnotizon fansat

0
Format e saj fizike kanë rrëmbyer kopertinat e qindra mediave ndërkombëtare. Modelja e famshme angleze Demi Rose, ka publikuar në Instagram një video të nxehtë nga dhoma e saj e gjumit. 22 vjeçare ka ndezur fansat e saj me videon e shkurtër që ka realizuar e publikuar ku shihet vetëm në bikini. Looks like I’m going for a […]

Shpërthyese Demi Rose! Bikini i rri tejet i vogël

0
Demi Rose njihet për format bombastike dhe nuk heziton ti ekspozojë. Herë pas here modelja provokon fansat me foto të nxehta. Së fundmi 22-vjeçarja ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale. Ajo ka publikuar foto me bikini duke ekspozuar gjoksin dhe të pasmet. Padyshim që Demi e ka gjetur mënyrë për të tërhequr vëmendjen dhe sesi […]

Demi Rose në Meksikë magnetizon gjithë vëmendjen

0
Demi Rose është siguruar që të gjithë sytë të ishin drejt saj ndërsa u shfaq në plazh në Tulum të Meksikës. Modelja shoqërohej nga fotografi Danny DeSantos për të realizuar disa foto seksi nën rrezet e diellit. 23-vjeçarja e veshu me bodysuit të bardha dukej shumë provokuese ndërsa në sy binin format e bollshme. Më […]

Demi Rose merr në qafë 6.7 mln ndjekës, ekspozon asetet e saj

0
Ajo është vetëm 22 vjeçe por konsiderohet si një prej femrave më seksi të momentit në botë. Bëhet fjalë për rivalen numër një të Kim Kardashian, Demi Rose. Bukuroshja ka një prej profileve në Instagram më seksi në botë. Së fundmi Demi ngriti temperaturat me një fustan gjysmë-transparent duke marrë mjaft komplimente nga fansat. 💖 […]

Demi Rose nuk i lë të qetë fansat, vjen me poza hot

0
E ka bërë të rrugës që të tërrbojë fansat me format e saj marramendëse. Edhe këtë herë Demi Rose nuk ka ardhur tejet provokuese. 22 vjeçarja ka postuar foto me bikini teksa po shijon pushimet në Afrikën e Jugut. Në sy ra ekspozimi i linjave trupore të modeles dhe sidomos gjoksi bombastik. Link: https://www.instagram.com/demirosemawby/ My Spirit […]

Demi Rose ekspozon asetet bombastike

0
Demi Rose prodhon lajme rozë me çdo fotografi që poston  në rrjetet sociale për shkak të pozicioneve provokuese që merr gjatë pozave. Bukuroshja ka treguar sërish gjoksin e saj bombastik teksa po pushonte në Bregun e Fildisht. Rreth saj janë afruar disa fansa të cilët i kanë kërkuar që të shkrepnin nganjë fotografi. Natyrisht, modelja […]

Demi Rose tregon sensualisht “pasuritë” e saj

0
Ajo nuk ka frikë të zhvishet. Dhe pjesën më të madhe të kohës Demi Rose çmend fansat me foto provokuese. 22-vjeçarja nuk ka hezituar as këtë herë të ekspozojë “pasuritë” e saj në Instagram. Modelja britanike e veshur me bikini të thurur me grep theksoi format e saj bombastike. Aktualisht Demo po “lulëzon” në ishullin […]

Demi Rose, shfaqet sërisht bombastike në Instagram

0
Demi Rose provokon me imazhet e publikuara online dhe “zhvat” vëmendje pafund, si në internet edhe në media. Modelja e njohur këtë herë në Instagram ka postuar një foto ku shfaqet me një look trasparent dhe tregon të pasmet. “Gjëja më e bukur që mund të vishni është buzëqeshja”, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar […]