Home ShowBiz Sa kominoshe të vogla – I gjithë gjoksi i Demi Rose zbuluar
Sa kominoshe të vogla – I gjithë gjoksi i Demi Rose zbuluar
0

Sa kominoshe të vogla – I gjithë gjoksi i Demi Rose zbuluar

0
0

Modelja seksi Britanike Demi Rose, gjithmonë ka rënë në sy për fotot e saj shumë të nxehta. Por të futesh në faqen e profilit të saj zyrtarë në Instagram do shfletoni një album fotosh që do ju bëjnë për ujë të ftohtë. Me gjoksin e madhe dhe me vithet joshëse Demi ka rreth 14 milion persona që e ndjekin në Instagram.

Bukuroshja gjithmonë di sesi ta terheqi vëmëndjen dhe kujdesni me pamjen e publikuar së fundmi pasi temperaturat e kësaj foto kapin kulmin.

E veshur më një palë kominoshe xhins, seksi dhe gjoksi i saj pothuajse i gjithë përjashta sepse meda duket kominoshet i ka marrë paksa të vogla.

View this post on Instagram

Strapped up @bohoomanofficial 💙

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDrT1CRAcf1/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CDMj603gzkP/