Home Tag "dhe Princit William"

Vjen në jetë fëmija i tretë i Kate Middleton dhe Princit William

0
Kate Middleton dhe Princi William kanë mirëpritur fëmijën e tyre të tretë. Dukesha e Cambridge, Kate Middleton, ka sjellë në jetë fëmijën e tretë me Princ William, paraditen e sotme, në orën 11:01. Mbretërisë së Bashkuar iu shtua një Princ i vogël, i cili është djali i dytë për çiftin mbretëror William & Kate. Në […]