Home Tag "dhuratë speciale nuses"

Jon Gjebrea dhuratë speciale nuses për ditën e të dashuruarve

0
Ata shprehin dashuri dhe përkushtim për njëri-tjetrin edhe në ditë të zakonshme e sigurisht nuk kishte si të mungonte një surprizë nga Jon Gjebrea për të fejuarës së tij, Merlin Haxhiymeri. Merlini me anë të një postimi në “Instastorie” na ka treguar edhe dhuratat e shtrenjta të firmës “Manolo Blahnik” që i ka bërë Joni duke e shoqëruar postimin […]