Home ShowBiz Jon Gjebrea dhuratë speciale nuses për ditën e të dashuruarve
Jon Gjebrea dhuratë speciale nuses për ditën e të dashuruarve
0

Jon Gjebrea dhuratë speciale nuses për ditën e të dashuruarve

0
0

Ata shprehin dashuri dhe përkushtim për njëri-tjetrin edhe në ditë të zakonshme e sigurisht nuk kishte si të mungonte një surprizë nga Jon Gjebrea për të fejuarës së tij, Merlin Haxhiymeri.

Merlini me anë të një postimi në “Instastorie” na ka treguar edhe dhuratat e shtrenjta të firmës “Manolo Blahnik” që i ka bërë Joni duke e shoqëruar postimin e saj me një mbishkrim: “Valentini im, të dua”.

Po ashtu edhe Joni në “Instagram”-in e tij ka postuar një foto ku shihet përkrah Merlinit me shkrimin: “Valentini im i përditshëm”. Ky është Shën Valentini i parë zyrtar për çiftin simpatik.

1714347908643362319_420361206

Link: https://www.instagram.com/merlin.haxhiymeri/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BfKmQ2ZgbZs/?taken-by=jon.gjebrea