Home Tag "dhurate"

Mozzik i bën dhuratën më me vlerë Hanës

0
Ka vetëm dy muaj që Hana ka ardhur në jetë por babai i saj Mozzik kishte përgatitur më parë një dhuratë shumë me vlerë që Hana do e mbajë mënd gjatë. Një këngë e dedikuar vetëm për Hanën. Këtë dhuratë kaq të veçantë Mozzik e ka zbuluar në një bisedë privatë në inboxin e Instagramit! […]

Rezarta merr dhuratën më luksoze që askush se ka marrë deri më sot

0
Rezarta Shkurta ka përfunduar pushimet e saj nëpër botë momentalisht dhe është rikthyer në shtëpi pranë dashurisë së jetës së saj Herës. Dje në ditën e të dashuruave Rezarta ka marrë një dhuratën më të bukur që mund të marri një mami, Hera bukuroshe ka pikturuar duke i dhuruar Rezartës në ditën e dashurisë. Nuk […]

Kush ia dhuroi trëndafilat Albës dhe pse ajo i fshiu fotot?!

0
Alba Hoxha dje ka konfirmuar që është në një lidhje, në ditën e të dashuraarve nuk mundet kurrësesi që të të vijnë trëndafila nga admirues anonim. Alba dje në instastory të profilit ka nxjerrë një foto të një kutie ku brënda shkruhej me trëndafila të kuq “I love You” dhe një buqetë gjidande sërish me […]

Sa ka kushtuar dhurata e Loredanës?!

0
Sot të dashuruarit po shkëmbejnë dhurata, mesazhe të ngrohta dashurie. Mes çifteve të shumtë janë edhe Loredana me Mozzik. Sot në ditën e shënuar të dashurisë Mozzik i ka bërë një dhuratë shumë të shtrenjtë dashurisë së tij të jetës. Bëhet fjalë për një cantë të firmës MCM që është goxha e shtrenjtë. Nuk mbetet […]

Ja çfarë dhurate të lezetshme ka marrur Dua Lipa për Shën Valentin

0
Dashuri, dashuri gjithandej. Kjo ditë sikur ua hap sytë të gjithëve dhe iu thotë që të shprehin dashuri sa të mundin. Bekimi me dashuri është një nga gjërat më të mira në jetë. Ajo ndodh aq papritmas por menjëherë fillon të bëhet pjesë e rëndësishme e qenies tënde. Një gjë shumë me vlerë në jetë […]

Afërdita befasohet për Shën Valentin, por jo nga i fejuari saj

0
Dita e të dashuruarve është një ditë shumë e veçantë për të gjithë ata që janë në çift. Me dashurinë e bekuar, kjo ditë sjell gëzime dhe lumturi në jetën e çdo personi. Kjo ditë po ashtu karakterizohet me dhurata që shkëmbehen mes të dashuruarve. Afërdita më herët kishte marrë një dhuratë të parakohshme nga […]

Sapo erdhi “Dhurata” më e bukur nga Alban Skënderaj dhe Miriam Cani

0
Çifti simpatik Alban dhe Miriam sapo publikuan klipin e tyre më të ri. Kënga mban titullin “Dhurata”. Kjo këngë është kushtuar vajzës së tyre Ameli si dhuratë për ditëlindjen e saj të dytë e cila është sot. Po ashtu klipi erdhi dhuratë për të gjithë Shqiptarët në festën e Pavarsisë. Ju japim kënqësinë të dëgjoni […]

Afrona Dika ka ditëlindjen – Zbuloni dhuratën dhe urimin e Bleros

0
Ditën e sotme Afrona Dika feston ditëlindjen e saj të 25-të,  përveçse dhuratës që ajo ka marrë nga Blero prej 101 trendafilave të kuq dhe të bardhë urimi i Bleros është per tu veçuar. Ai ka bërë një deklaratë shumë të fuqishme për Afronën në përvjetorin e saj të lindjes. Urimi i tij ka qënë: […]